Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: on nie zaparkował na zakazie, zaparkował na powierzchni wyłączonej z ruchu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ps. Nie bronię kierowcy i nie najeżdżam na SM - po prostu obiektywnie stwierdzam fakt że takie urządzenie na kole bardzo łatwo przeoczyć.
  • Odpowiedz
te pasożyty naklejają naklejki na szyby


@Anon_wluj: nie, naklejki nakleja Straż Miejska, pasożyty stawiają samochody gdzie bądź, utrudniając życie innym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suslogon-szczecinski: ha, dziś w Wawie widziałem cały rządek, ze 20 samochodów - każdy z blokadą xD

Aż miałem stracha jak parkowałem w niby dozwolonym miejscu 200 metrów dalej, bo każdy samochód był ustawiony w nie ten ukos względem znaku
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: @suslogon-szczecinski: mnie to fascynuje sposób karania takich osób. Zakładają blokadę na koło, bo ktoś zaparkował w miejscu, gdzie stać nie może z jakiegoś powodu, więc teraz będzie tam stać dłużej bo ma blokadę na koło. Nie mandat za szybą, nie odholowanie, blokada na koło i nara, przecież nie możesz tu stać.
  • Odpowiedz
@suslogon-szczecinski: nie wiem czy to przypadek ale bardzo często jak mijałem Karkuta to stała jakaś fura klasy premium właśnie na zakazie i miałem w głowie, że pewnie mają przyzwolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz