Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: albo w CPR pracują ludzie którzy nie potrafią optymalizować gier, to bardziej możliwe
CDPR jest liderem optymalizacji. Cyberpunk wygląda i działa na XSS lepiej od konkurencyjnych tytułów AAA na XSX/PS5.
Jeśli #!$%@? Wiedźmina na poziomie arcymistrzowskim to znaczy, że wreszcie skumali o co biega w branży.
@ZlodziejBilonownic: Karta kosztująca tyle co 3 konsole, nie potrafiąca utrzymać 120 fps w 4K a zaledwie 1/4 tego? Żałosne
wszak na konsolach jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NauczonyRoboty: niestety te teorie z blizzardem i Chinami to bajkopisarstwo. Rząd Chin znalazł nowego wroga - gry komputerowe i od dłuższego czas żadna nowa gra nie jest dopuszczona do użytku (jak np valorant który był robiony przez riot... Czyli tencent czyli Chiny). Więc blizzard akurat żadnych oczekiwań finansowych postawić nawet nie mógł.
ktoś już pisał że używali deweloperskiejnwersji dx12on11 czy jakiś tak, i to używa procesora zamiast karty bo służy do deelopmemtu a nie do grania.


@DexterFromLab: Ale to jest potwierdzone? Bo ja też mogę napisać, że programowali silnik wieśka na Windows ME ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NauczonyRoboty: konsola kosztująca 3000 zł pozwala grać w gry z RT i 4K w 30 fps, czyli dokładnie tak jak PC za 15000 zł. Dlatego cisnę bekę z "rasowych pcmasterrace" co tak wyśmiewają słabą moc obliczeniową konsol, bo wychodzi na to że ich potężne komputery działają tak samo xD Żeby nie było, sam jestem zwolennikiem PC @Chris_Karczynski: @MLGkunek: Tu akurat fakt, celowa robota partaczy z cd projekt red żeby