Wpis z mikrobloga

@voov100: Już boras tłumaczył, że Janusz wyjechał w młodym wieku do USA(nawet był reprezentem USA). Jest ekspertem w cenionych stacjach amerykanskich, FOX SPORT, iespien. I teraz mu cięzko z marszu przestawić się na polski. A Ty mu mówisz, że nie umie dokończyć zdania, a Paweł Deląg zarzuca mu, że mówi szczelać XD
@glodnykojot: ja rozumiem, że ktoś nie umie się posługiwać językiem w stopniu doskonałym, ale ja wymagam jedynie przemyślenia tego co chce się powiedzieć, ułożenia jakieś ramowej choćby struktury zdania w głowie a następnie jej wprowadzenie w życie, dokładnie tak samo jak gdy sam wypowiadam zdanie. Nie krytykuje ani dykcji, ani błędów gramatycznych przy układaniu zdania, ale fakt, że ktoś mówi pół zdania w taki sposób, że widz nawet nie może domyślić
@Hoguett: Ja pierwszy półfinał przesiedziałem w aucie i słuchałem komentatorów radiowych na bodajże radiowej jedynce, kurde zupełnie inny level. Spróbuję na meczu o trzecie miejsce włączyć transmisję i wyciszyć tych gałganów a włączyć dźwięk radia.
Borek jeszcze rok temu na wykopie był postacia nietykalna bo sie zlatywali jego klakierzy i bronili swojego miszcza xD


@Ulic_Qel_Droma: tak tak, tym bardziej że grubo ponad 2 lata temu miała miejsce afera tajska w HP z Najmanem i już wtedy Borek był #!$%@? za brak dystansu, nie mówiąc już o tym, że ludzie zaczęli wyciągać jego inne bucowate zachowania (na przykład stare tweety), no ale jeszcze rok temu Prosty Chłopak