Wpis z mikrobloga

Lekkie upośledzenie to straszna ch##a, z truden rozumiesz co sie do Cibie mówi, masz trudność z wyciąganiem logicznych wniosków, wszytko psujesz i każdy ma zawsze do Ciebie o wszystko pretensje. A fakt że nie możesz pokonać swoich ograniczeń intelektualnych tylko cię dobija. Czemu nie jestem jak mieszkańcy szkolnej, którzy mają gdzieś swoje wady intelektualne i są szczęśliwsi
#przegryw #debil #uposledzenie #depresja
  • 5
@Prychol: a możesz jakieś szczegóły podać jak wygląda lekkie upośledzenie? zawsze mam wrażenie że jestem lekko upośledzony ale ciężko mi określić co jest nie tak poza tym że na niektórych płaszczyznach (np nauka) wypadam jakbym mial iq poniżej 80
Jak ktos mi cos tlumaczy czuje sie gdyby mowil do mnie po slowacku czyli cos tam wypaluje ale nie za bardzo rozumiem meritum, mam problem z wyciaganiem logicznych wnioskow oraz przewidywaniem skutków moich decyzji, mam tez problemy enocjonalne przez zbyt ekspansywne przezywanie emocji. To co pozwolilo mi skonczyc szkole to tylko dobra pamiec ( co uwazam za porazke polskiego systemu edukacji)
@Prychol: a to ja dosyć inaczej mam, meritum, logiczne wnioski, przewidywanie poziom mistrzowski, ale za to koncentracja lvl 0, non stop odpływam, a pamięć tak wybiórcza że pamiętam często kompletnie nie istotne szczegóły sprzed 15 lat, ale jednej lekcji w szkole nie umiałem przesiedzieć i zapamiętać, jak bardzo się nie starałem zawsze kończyło się tak samo, przez całą moją edukację co roku przynajmniej 5 zagrożeń na koniec roku miałem (serio nawet