Wpis z mikrobloga

Hej.
Czy ktoś może działa na co dzień na ios? Do tej pory miałem jedynie telefony oraz tablety na androidzie. I zastanawiam się nad przesiadka na ios. Czy ktoś się przesiadł? Czy jesteście zadowoleni? #ios #android
  • 4
  • Odpowiedz
@asyla: @asyla: Ja się przesiadłam z della xps + samsung s10 na maczka pro 14 + iPhone 13 pro + iPad Pro 11. O ile samsung z Windows 10 działały ok (pod warunkiem ze miało się cierpliwość) o tyle sprzęty z jabłkami mnie robią.
Współdzielonych schowek i AirDrop to podstawa mojej codziennej egzystencji. Komfort i szybkość łączenia się urządzeń jest nieporównywalnie lepszy.
Jestem również mega zadowolona z mojego najnowszego smartfona
  • Odpowiedz
@asyla: jak masz inne urządzenia od apple, to warto się przesiąść dla całego tego ekosystemu - kopiowanie pomiędzy urządzeniami, czy synchronizacja wszystkiego pomiędzy urządzeniami to złoto.
Ale pewnie nie do wykorzystania w 100% jak na sprzęcie tylko klikasz w internet i wtedy nie zobaczysz wielkiej różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asyla: a i przypomniałem sobie o tym że wszystko w appstorze jest droższe względem google play. Nawet subskrypcja yt premium jest o dychę droższa hehe. Szykuj portfel ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz