Wpis z mikrobloga

Czy to dobry zestaw na gwiazdke? Co byscie zmienili/dodali?

Intel Core i5-12400F @ 2.5GHz

SilentiumPC Fera 5

ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 (DDR4)

Zalman S2 TG

Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G 2.0 LHR

Kingston KF436C18BBK2/32

WD Blue 1TB, WD10EZRZ

Samsung 980 500GB

GIGABYTE P650B

Kompletnie sie nie znam na Tym. Zestaw dla 12 latka (do samodzielnego zlorzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#it #komputery #informatyka #gry
  • 12
@Rkschuwdu: Śmieszne że w dzisiejszych czasach do tego trzeba najnowszych części. Jak ja byłem gówniakiem to na starym rzęchu na Windowsie XP klepałem w Minecrafta, Metina 2 czy Need for Speed World. Się gówniorzom w dupach od dobrobytu poprzewracało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zydo_komucho_gej: tak jak było wyżej napisane. 12 gen ma świetne chłodzenie Box żadne dodatkowe niepotrzebne. Wymień tylko pastę z oryginalnej na Kryonaut grizzly albo Arctic MX 2. Zasilacz, poszukałbym Gold be quiet, corsair, silentumpc, SSD m.2 w tej cenie są lepsze niż ~~3000 zapis/ odczyt. Reszta może być. HDD gry Single Player, SSD gry multi.
@zydo_komucho_gej: A i zwróć uwagę jak będzie dawał pastę na procka. One są większe warto dać środek i w narożnikach dodatkowo malutkie ziarno. Zacisk metalowy ten bolec przy procku, w niektórych płytach 12 gen za mocno zaciska zwróć na to uwagę. Ja sobie radzę poprzez lekkie nagięcie kombinerkami. Są specjalne dystanse. No i oczywiście na radiator box żeby nie połamał. Patrz strzałki, ustaw przed dociśnięciem.