Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
Co do komentowanego wpisu odnośnie odśnieżania ciężarówek i budowania ramp do zrzucania śniegu. Mam na bazie taka rampę, w Poniedziałek sam zrzucałem śnieg z aut od 4 rano do 8. Z tym że to tylko jeden dzień, potem moje Ciężarówki wyjeżdżają i wracają dopiero w Piątek. Gdy stoją na publicznym parkingu przy autostradzie takich ramp już niestety nie ma. I żebyście nie wiem ile filmów wysyłali na policje z lecącym śniegiem, nic to nie zmieni. Jest to problem systemowy którego żaden mandat nie rozwiąże. Sam nie chciałbym chodzić po oblodzonym dachu, a co dopiero wysyłać tam pracownika. Jeżeli jest możliwość wejścia do naczepy i postukania w dach, a potem zrobienia paru rundek po parkingu by to spadło to tak się robi. A jeżeli nie da się wejść na naczepę to już kiszka. Możecie tutaj opluwać tirowców ile macie śliny, ale to i tak żadnego problemu nie rozwiąże.

#bekaztransa #motoryzacja #polskiedrogi #zalesie
  • 156
więc postanowiłem że zrobię to z drabiny. Nawet nie że wejdę na dach tylko wezmę drabinę i szczotkę.


@xspeditor: jaki jest problem z wejściem na dach i zrzuceniem śniegu z dachu? bo jak dla mnie to brzmi jak coś co można zrobić bez problemu.
@xspeditor: pytam po prostu z ciekawości ja się na tym nie znam, ale jak na moje to można po prostu wejść na górę i ten śnieg zrzucić szczotką, albo nawet stojąc na drabinie. A to że trwa to 30 minut to kogo to obchodzi. Ja jak wychodzę przed pracą z domu to też muszę odśnieżyć chodnik przed domem i odśnieżyć auto i mi pewnie wychodzi nawet więcej niż 30 minut.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@h0man: może Cie to nie obchodzić, ale to problemu nie rozwiąże. Zachowujesz się jak dziecko. A co do lobbowania to chyba się filmów naoogladales za dużo. Może by miały jakaś siłę że 3-4 największe firmy transportowe w Polsce. Ale oni to mają w pompce, tam auto sprowadza się jedynie do danych w Excelu. A takie małe zuczki z 5/10/20/30/50 zestawów to mogą sobie jedynie w trąbkę dmuchnąć.
Ewentualnie użyj trochę swojej kasy i zacznij lobbować za „systemowym” rozwiązaniem problemu.


@h0man: To jest lekko obrzydliwe, żebyśmy się musieli jeszcze o coś prosić patrząc jak dociśnięty podatkami jest transport. Jesteśmy dojną krową od zawsze, a nawet taka krowa ma w oborze dach nad głową.
Już to napisałem w innym wpisie - ktoś zginie i się zrobi szum, to wtedy szanowni panowie posłowie i panie posłanki wyjmą głowę z dupy.