Wpis z mikrobloga

Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic nie zjadła, dzisiaj kilka łyżek karmy. Jest bardzo słaba i nie trzyma się na nóżkach, od wczoraj praktycznie leży (,)

Wizytę do weta mamy na 13, zobaczymy co tam powiedzą, ale jest opcja eutanazji…

Masakra, to są takie decyzje, że sobie nie wyobrażacie…

Perełka ma prawie 19 lat, prze dwa lata miała dwie operacje na przerzuty nowotworu. Ostatnia operacja miała miejsce z miesiąc temu.

#pokazpsa #zalesie
Pobierz cytmirka - Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic n...
źródło: comment_1671181727NLqv3j7GQuH0LACzDFfkvD.jpg
  • 179
@cytmirka: Doskonale wiem co czujesz. W zeszlym roku też żegnałem swojego pieska po 13 latach razem. Też miała na imię Perełka i też cała czarna, tyle że sznaucer. Najważniejsze że zostałaś przy niej do końca, możesz być pewna że jest ci za to wdzięczna. Od teraz będzie tylko lepiej, trzymaj się
@cytmirka: w tym roku umarła mi moja psina po 17 latach, ból trwa do dziś i jak zobaczyłem ten post przypomniało mi się to uczucie i przydusiło w gardle, współczuję, przeżyj żałobę po swojemu. My po kilku miesiącach mamy małego szczeniaka a nasza poprzednia patrzy na nas z góry i raczej szczesliwa jest bo mozemy dać dobry dom kolejnemu rzwierzakowi..... nic nie trwa wiecznie. Pozdrawiam
@cytmirka: Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Jeśli cię serce zaboli,
Że to o wiele za wcześnie
Choć może i z Bożej woli.

Zapłacz
Bo dla płaczących
Niebo bywa łaskawsze
Lecz niech uwierzą wierzący,
Że on nie odszedł na zawsze.

Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Uroń łzę jedną i drugą,
I – przestań
Nim słońce wzejdzie,
Bo on nie odszedł na długo.

Potem
Rozglądnij się wkoło
Ale nie w górę
Patrz nisko
I – może wystarczy
To są takie decyzje, które łamią serce i ciężko dojść po nich do siebie, ale to dobre decyzje.


@cytmirka: To dobre decyzje, choć serce pęka.

Trzymaj się tam, teraz będzie najgorzej, bo zacznie się pustka po powrocie do domu, albo podczas porannej kawy czy oglądania serialu. Ale najważniejsze, że jej już nic nie boli.