Wpis z mikrobloga

Jakie są zasadnicze różnice w Ground War między COD MW a COD MW2, oprócz map?
Pograłem trochę w darmowym weekendzie i pyka się dosyć przyjemnie, ale ground war jest niedostępny bez kupna pełnej gry, a jak na razie ten kotlet jest zbyt mało odgrzany, żeby płacić za to 3 stówki.
#cod #callofduty #pcmasterrace
  • 5
@ChiasmaOpticum: MW1 bardzo przyjmy. Niestety od jakiegoś czasu widać brak zainteresowania twórców, dłużej się czeka w matchmakingu (szczególnie na mój ulubiony GW), i niemal w co drugim meczu trafia się cheater z chamskim aimbotem.
A zmian w rozgrywce z tego co mogę porównać bez kupna MW2 jest zbyt mało, żebym to kupił bez jakiejś promocji -50%.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wywu:
Jakby była kampania sama za 50 zł i 100zl za multi to bym kupił od razu. Ale 300 za to gówno nie ma mowy. MW3 kupiłem gdzieś po roku za 50 zł chyba. Teraz #!$%@? mają swoją platformę i #!$%@? czy ktoś kupi czy nie :/
@wywu: Mapy są największą różnicą. Nie dlatego, że są inne ale są dużo większe i dużo bardziej skomplikowane. Jest np mapa w centrum miasta w meksyku i do połowy budynków możesz wejść, a w centrum to praktycznie do wszystkich. Walka jest dużo bardziej trójwymiarowa. Ludzie sa wszędzie. Tak jak w mw1 na dachach byli głównie ogarniacze, tak tutaj to jest norma, bo można teraz łapać wysokich krawędzi i się wspinać. Bieganie