Wpis z mikrobloga

Coś się zmieniło w Oneplus 9 pro z bateria? Nadal jest tak zła jak piszą? Mam OP 6 4 lata i muszę zmienić bo bateria już bardzo słabo. Na #xkom jest za 2850 z fakturą więc cena spoko. Ale czytam opinie że bateria tragedia a i oprogramowanie słabizna. Ma ktoś? Brać czy nie ?

#smartfon #oneplus #telefony
  • 8
@uafar: oprogramowanie a13 jest bardzo przyjemne. Bateria to nadal #!$%@?, #!$%@? totalna. Dałem 2100 pół roku temu na amazonie, jakbym dał więcej i miał taką baterię to poleciałby do zwrotu. Szybkie ładowanie jest absurdalnie szybkie i nieco polepsza sytuację.
via Android
  • 0
@dymaczdusz mam op 6 czwarty rok i od 7 do 16 już prawie baterii nie mam.. jak był w miarę nowy to w miare spoko.
Nic chyba lepszego w cenie op 9 pro nie kupię..
@uafar: W trakcie dnia z takiego mocnego korzystania na oszczedzaniu energii najwiecej wyciagnalem po ~6h na SOT (zostalo chyba jeszcze z 20% baterii). Ale to bylo korzystanie caly dzien, prawie nie odkladajac telefonu. Tak na spokojnym korzystaniu (bez oszczedzania energii, co jakis czas youtube, discord, messenger) to wytrzymuje mi bateria po okolo ~4h na SOT (zostaje z 35% baterii) i wtedy rowniez laduje telefon raz na dwa dni.
Wedlug mnie, jest
via Android
  • 0
@letik dzięki wielkie, jestem lamer i zawsze nie to że się boje ale nie chcę cudować z hiszpańskiego amazon itp.
Zamówiłem 9 pro, mam nadzieję z się nie zawiodę i choć w połowie będę zadowolony tak jak z 6, bo 6 to sztos.