Wpis z mikrobloga

Może przesadzam, może już nie pamietam jak to było w innych miastach, 6 rok mi tu leci, i stwierdzam, ze #bielskobiala to najgorzej odśnieżane miasto w którym mieszkałam.

Jestem z #katowice mieszkalam w #rybnik #zabrze i nie było takiego dramatu. Nie pamietam czegoś takiego. Od 15.30 śnieg nie padał, teraz jechałam po mieście #!$%@? odśnieżone, jak było o 15.30 tak jest teraz. Ulica, przy której pracuje potrafi być cała zimę zasypana, a jest stroma.
Skąd się to w Bielsku bierze?

Ludzie z innych miast, tez macie przez te kilka ostatni dni taki pogrom?
#zima ##!$%@?
  • 31
@rudyba: Nawet w Katowicach jest problem dzisiaj i te kilka dni temu też był. Zamiast wyjechać wcześniej i zapobiegać to służby wyjeżdżają jak już napada tego śniegu, mam wrażenie... Oczywiście mowa o mieście, bo większe drogi są od razu robione.
@rudyba: nie wierzę że widzę tu kolejny wątek, w którym ktoś wiesza psy na tym cudownym mieście bez wad xD
NIEMOŻLIWE XD

niemniej takich cyrków ze stanem dróg i chodników to sobie tu nie przypominam w ubiegłych latach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matra bo mieszkancy tego miasta podłączeni do Internetu mają to chyba we krwi, zadziwia mnie to od początku. Spotkani na żywo ludzie nie narzekają, są szczęśliwi, korzystają. A w Internecie olaboga lament. Nie podoba się to albo coś z tym zrobić, albo wyjechać - proste :)
@naxed: no właśnie powiedziałabym że jest odwrotnie xD tu zawsze były peany na cześć miasta bo som górki i fajen jest, a w rzeczywistości ludzie sporo mają do zarzucenia miastu pod wieloma względami. Chociażby z pracą tak było - tutaj jeden przez drugiego się przegadywali że nie pracuje ten, który nie chce pracować, a wychodzi na to że chyba jak mowa o słabo płatnej branży automotive na 3-4 zmiany xD