Wpis z mikrobloga

Ludzie, nie pytajcie sie mnie 1000 razy dziennie czy paliwo będzie taniec czy drożeć, a skąd ja mam to #!$%@? wiedzieć? Naprawdę wam się wydaje, że kasjer, który siedzi za najniższą wie takie rzeczy? Gdybym potrafił przewidzieć takie rzeczy, to by nie siedział w takiej robocie na pewno. Może jeszcze pani jadzi co sprzedaje bułki w piekarni sie zapytajcie o to czy chleb podrożeje
#pracbaza #przegryw ##!$%@?
  • 8
@rocky93: nie zadaję pytań i nie wymagam od człowieka z obsługi niczego poza podstawowymi czynnościami. Akceptuję fakt, że #!$%@? wiecie i #!$%@? możecie, co też jest w pewnym sensie przykre i niemiłe z mojej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rocky93: no wiesz Mirku, jak widzę kogoś za kasą za minimalną, na stacji, na nocnej zmianie, to zgaduję, że nie robi tego dla przyjemności ani z nudów, ale pewnie żeby np. mieć co jeść. Więc generalnie staram się nie robić świata jeszcze gorszym miejscem dla chłopa.

on pewnie też zrobi swoją matematykę na temat człowieka z pustym spojrzeniem, który kupuje u niego hot doga, flaszkę i energetyka nad ranem. Szanuję ten