Wpis z mikrobloga

@haha123: > aby byle gołodupiec się nie załapał i nie wykorzystał mi slotu.

O, widzę, że jesteś gołodupcem PREMIUM, a nie takim BYLE. Szacunek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@haha123: kiedy #!$%@? ludzie w końcu zrozumieją, że mieszkania komunalne na wynajem, czyli postawione na miejskim gruncie - a więc eliminujące największy składnik kosztotwórczy i spekulacyjny są normalną sprawą w społeczeństwie zapewniającą bezpieczeństwo mieszkaniowe tzw "zwykłym zjadaczom chleba"?
  • Odpowiedz
tylko dostanie się dofinansowanie do raty. Jak dla mnie ma to sens.


@vateras131: Nie, nie ma sensu, bo te dofinansowanie będzie brane od ludzi w podatkach, albo będą drukować, w każdym bądź razie będzie gorzej niż jest. Kolejny raz rząd gasi olej wodą.
  • Odpowiedz
@Energydrink: nie wytrzymałem i ci odpowiem , bo bajki pt 20k netto już zaczynają mnie powoli wkoorwiać. Gdzie ty zarabiasz 2,4 k euro?? W Polsce? Ty zdajesz sobie sprawę że nie dostaniesz żadnego kredytu na nieruchomość bo kredyt hipoteczny można dostać w tylko w walucie w której masz dochody!!
  • Odpowiedz
@amebyzwykopuatakuja: bylem juz w banku pytac o hipotekę, jednym z wymagań w ing jest przetłumaczona umowa o pracę, i to żeby te pieniądze dostawać na konto walutowe żeby oni widzieli a swoją drogą 2400-2500 brutto w Niemczech to nie jest dużo, jakos 1650 netto wychodzi w zależności od klasy podatkowej
  • Odpowiedz
@Energydrink: Istnieje oczywiście możliwość otrzymania kredytu w złotówkach, ale tylko pod warunkiem, że znajdziesz współkredytobiorcę, który zarabia w Polsce i w polskiej walucie. Jednak wspólna zdolność kredytowa będzie niższa niż każdego z Was z osobna.
  • Odpowiedz
@Energydrink: nie wiem co masz robić tylko sam to przerabiałem - nie dostaniesz kredytu w zł jak zarabiasz w euro- zresztą te twoje zarabianie w euro 2,4 k to ściema - chciałeś zabłysnąć i hooj jebnął, pracujesz w u niemaszków a byłeś w polskim oddziale ING? OJPR - zielonka usuń konto albo przestań się udzielać
  • Odpowiedz