Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gwendeith: przecież KK ma certyfikowanych znachorów, choćby w takich Obornikach XD Stajesz przed batmanem, zamykasz oczy, gościu w kiecce cię #!$%@? na plecy, chłop z tyłu asekuruje, kładzie na glebie i cyk, jesteś uzdrowiony XD Moja babka kiedyś tam była na pielgrzymce XD
@Gwendeith: W sumie jak apostołowie nie umieli duchów wyrzucać to Jezus zarzucił im mała wiarę, tak samo z chodzeniem po wodzie... No z punktu widzenia biblijnego może rzeczywiście takie rzeczy są możliwe. Oczywiście może to też być hipnoza/placebo itd. Jedno co mnie niepokoi to stawianie limitów "niech to wszystko przyjdzie, do 3 miesięcy" jakby stawiał Bogu jakieś ramy a tymczasem to on ma być sługą. Ten tekst z mi się skojarzył
#!$%@? ale się wystraszyłem jak wydarł japę. I co tam robią te dzieci??? Jak #!$%@?ęci starzy chcą się katować jakimiś czarami to niech się katują, ale po co ryją beret dzieciom. Wyrośnie następne pokolenie #!$%@?ętych.
@Gwendeith: Pewnie protestanci, zielonoświątkowcy, charyzmatycy, albo Chrześcijanie, którzy wierzą tylko temu co jest napisane w biblii.
Pełno tego jest u pastorów z USA, w Polsce też jest trochę zborów.
Szczerze mówiąc dawno temu próbowałem uwierzyć, bo potrzebowałem uzdrowienia (w sumie nadal potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Przerobiłem trochę różnych filmików (ale nie aż tak dużo, bo tego jest masa), wyznań, nawróceń, uzdrowień, ale nie potrafiłem w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zloty_wkret: wierzę bardziej w to co przedstawia naukowiec niż w to co kadzi przedstawiciel skorumpowanej instytucji od wieków działającej we własnym interesie i wyłudzającej od naiwnych ludzi mamonę za odpusty