Wpis z mikrobloga

@1001001: no pewnie, do zarysowania pojazdu w którym nikogo nie było policję wzywać, niekompetentnych durniów którzy ledwo co czytać potrafią xD Masz dowód rejestracyjny, masz dowód osobisty, sprawdzasz blachy online w ufg czy ma oc i jesteś bezpieczny. To co napisałeś to może dotyczy promila oszustów, wyłudzaczy ubezpieczeń. Ostatnio koleś mi zarysował samochód, zostawił kartkę, dogadaliśmy się, spisałem wszystko i tyle, 90% osób jeśli dojdzie do spisania ma właściwe dane
@Atalluss: Podziękuj bandzie kretynów (obecnej między innymi na tym portalu), którzy klaskają uszami na każde zaostrzenie przepisów i podwyżkę kar, z hasłami "kara śmierci dla bandytów drogowych".


@GaiusBaltar: hatfu na takich co plują na zwolenników zaostrzenia kar, podczas gdy problemem jest jak zwykle u pisiorów przemycenie bandyckich zapisów przy okazji pierwotnie pożytecznej ustawy
@Atalluss: jakbyś trafił na mnie to by była wezwana policja jeszcze zanim byś cokolwiek wyjąkał o oświadczeniu, tego mi brakuje żeby mi jeszcze ubezpieczalnia robiła wąty przy uznaniu szkody o brak notatki z Policji, wystarczająco problemu narobiłeś właścicielom, Ty myślisz że ci ściągną z ubezpieczenia i jesteście kwita? Wiesz ile #!$%@? ma potem właściciel aby naprawić twoją szkodę? tego mu nigdy nie oddasz a to tylko przez twoją głupotę

na parkingu