Wpis z mikrobloga

Z okazji 297 dnia trzydniowej specjalnej operacji wojskowej Chciałbym zwrócić waszą uwagę że do naszego kraju przyjechał mnóstwo fajnych i sympatycznych dziewczyn. Są ładne i chciałyby sobie ułożyć życie w naszym kraju na nowo. Ukrainki są o wiele lepsze niż #p0lka Oraz nie mają takich abstrakcyjnie wysokich wymagań. Im wystarczy żeby było ciepło i był prąd oraz ich nie bombardowano. Jest to unikatowa szansa dla wszystkich #przegryw którzy chcieliby mieć wartościową dziewczynę a dotychczas nie byli sobie w stanie znaleźć #zwiazki #ukraina #wojna #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill #zwiazki
chemikorganik - Z okazji 297 dnia trzydniowej specjalnej operacji wojskowej Chciałbym...

źródło: comment_1671285527LUbMqWkh6fOBl25QaYfrSS.jpg

Pobierz
  • 14
@chemikorganik: kiedyś też tak myślałem ale zacząłem poznawać kasjerki z biedry i jakieś laski z tych kołchozów zagranicznych i powiem Ci tak jakaś starsza koło 30 to tak jedna to po numerku zaczęła nawet do mnie coś gadać o ślubie takie miała ciśnienie ale te młodsze świeżo po 20 po szkole to wgl miały kocią mordę jak tylko podbijałem
@Totendajnapiwo: chyba cie #!$%@?ło xD biały mężczyzna w Azji jest synonimem chodzącego bankomatu
Tak, to prawda, że w Polsce jest dużo samotnych kobiet z Ukrainy ale one nie są w na tyle złej sytuacji, żeby być skazanymi na związek z toksycznym wykopkiem incelakiem blackpillakiem
@Iandschaft: nie wiem ale Filipińczycy z którymi pracuje co jakiś czas się pytaja czy bym nie chciał kogoś od nich poznać jakiejś siostry czy coś bo to dla całej ich rodziny jest status posiadanie kogoś z Europy. Pieniądze tutaj też pewnie grają rolę nie powiem że nie bo sobie wyobrażają Europę jako ziemię obiecana