Wpis z mikrobloga

@smozowski: coraz więcej sprzętu jest zbierane na Białorusi przy polskiej granicy czołgi mają oznaczenia bojowe podczas ćwiczeń przepraw przez rzekę grozili Polsce w ruskiej tv mówili że Polska chce napaść na Rosje dlatego kupuje sprzęt i robi mobilizacje w Polsce lekarze 61 dostają wezwanie do wojska na „ćwiczenia”
@mial85: Ile tego sprzetu tam jest? Co to za sprzet? Bo na moje to ruscy nie po to wywozili amunicje z Bialorusi juz z dobre 5mcy zeby teraz ten kraj byl gotowy do wojny. Nie jest. Powiem Ci dodatkowo czemu. Bo jest wieksza szansa, ze w ciagu najblizszego roku, dwoch Bialorus bedzie w stanie wojny z Rosja raczej niz z Polska
@jytrikksflyklqcnfd: po pierwsze Rosja i Białoruś mają wspólną armie nawet dowodzenie mają wspólne więc transfery do Rosji czy z Rosji to tak jak u nas wojsko by nie wiem z Warszawy do Szczecina woziło broń nic zaskakującego i nie świadczy absolutnie o niczym odpowiedź na drugie masz częściowo zawarte w pierwszym jak i tak kreml steruje wojskiem na Białorusi to z czym ta Białoruś wyskoczy na wojnę z Rosją? Z łopatami?
@mial85: Nastapi zmiana rezimu w jednym z tych krajow lub w obu i ta zaleznosc Bialorusi od Rosji sie zacznie chwiac. A czym beda walczyc w razie konfliktu? Tym samym co Ukraincy teraz, sprzetem importowanym z zachodu czy to natowskiej czy sowieckiej produkcji
Polska chce napaść na Rosje


@mial85: No ja już jestem przy granicy z rosją czekam na rozkaz i wjezdzam w nich na pełnej

Daj koordynaty, bo ja też ubrany. Zmontujemy skład do bicia kacapów. Zła wiadomość jest taka, że oni gówno tam mają i gówno mogą, więc pewnie postoimy na mrozie i wrócimy do domu
@buysy: sorry ale tyle wykopków czeka na wyjaśnienie w kolejce że nie nadążam odpisywać dlatego szybko strzelam z palca i nie bawię się w interpunkcje co bym nadążał