Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Sarpens a jeszcze jedno. Jak na przykład valhalla znika z plusa za parę dni, ale pobiorę tę grę, to ona później zniknie czy będzie nadal dostępna?
@Xxsw: Trochę mylisz pakiety- są takie które dają do najniższego pakietu i te nie znikają: wystarczy je dodać do konta i póki masz abo wykupione to grasz. Inne gry z wyższych pakietów extra/premium mogą być wycofane i taka valhalla właśnie znika i grać nie będziesz mógł
@Xxsw: Nie będzie dostępna, bo to inny próg.
PS+ Essential - tu dostajesz co miesiąc ok. 3 tytuły, na które masz miesięczne okienko, żeby je dodać do biblioteki

PS+ Extra - dodatkowe ~400 gier PS4/PS5 jak w GamePassie - dopóki są dostępne możesz je pobierać i ogrywać. Tutaj jest dostęp do EA Play czy Ubisoft+ Classics (i to z tego ostatniego jest dostęp Valhalli). Jeżeli gra jest dodawana do tego poziomu
@Xxsw: No i spoko, wiele gier dostępnych- ale musisz niestety pilnować „datę ważności”. Większość gier nie ma ale niektóre czasem są zapowiedziane ze znikną i dlatego ostatnio na szybko mafie 2 przechodziłem xD
via Android
  • 0
@Sarpens a jak jest z jakością tego streamingu? Internet mam dobry i wiem, że uciągnie, ale na przykładzie jakiejś większej gry typu ghost of tsushima - lepiej ją pobrać czy nie powinno być problemów na streamingu?
@Xxsw: Zawsze lepiej pobrać, głównie dla wyższej jakości obrazu, bo czuć kompresję obrazu. Input lag też jest odczuwalny, ale nieprzeszkadzający. Streaming z PS3 jest wymagany dlatego, że tam była zupełnie inna technologia i tych gier nie da się emulować, bo nie są kompatybilne wstecznie.