Wpis z mikrobloga

Jesuuu, stary pozno wczoraj skończył... był po mnie o 23.45, ale pamiętał, że chciałam isc z nim do kościoła i tam pojechaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) myślałam, że zapomniał albo mu się nie będzie chciało, a tu ciul, zimno jak ja pier**** a my łaziliśmy po kościele, z którego zostało kilka kawałków muru, a potem jeszcze się zapytał czy jedziemy na dzielnicę imprez (bo miałam isc z koleżanką i jej bratem, ale jej brat #!$%@?ł i nie przyjechał). Jakie to jest kochane stworzenie z tego mojego Włocha. Wracaliśmy sobie do jego mieszkania i fotopstryczek #!$%@?ł mu portrecik ( ͡° ʖ̯ ͡°) beka w chu* później jakieś 20 minut na dupie siedziało nam auto i okazało się, że to policja i zostaliśmy zatrzymani za zbyt wolną jazdę, no kur*a nie wierzę xD na szczęście Pan policjant był wyrozumiały i po chwili nas puścił bez mandatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)- musiałam Włochowi to tłumaczyć, bo totalnie nie ogarnął sytuacji. (W ogole musiałam robić za tłumacza między niemieckim policjantem a moim lwem). Później gadaliśmy do 4 rano, w międzyczasie 2 razy się popłakałam, a on okazał mi tyle czułości co chyba nigdy nikt wczesniej... jak to będzie bolało jak mu się tutaj kontakt skończy, oj będzie buba.

Teraz pijemy se espresso, jest stabilnie.

#panmakaroniarz #zwiazki
Pobierz DragonTattoo2404 - Jesuuu, stary pozno wczoraj skończył... był po mnie o 23.45, ale p...
źródło: comment_1671362026c278rm8aBwpKZ2X1m7M407.jpg
  • 7