Wpis z mikrobloga

Byłem w markecie ostatnio i chodziła taka topowa julka przebrana za aniołka, zbierałą na jakieś dziecko, było 4 oskich nawet nie zagadała a do mnie podeszła po mimo tego że miałem słuchawki na uszach i uciekałem wzrokiem xD na tinderze by mnie olała ale jak trzeba wyłudzić kase to idzie się do przegrywa, przecież oski nie może dać na kubusia bo mu na kondony nie starczy, chyba następnym razem ją poprostu zjade przy wszystkich bo dośc mam tego terroru to już 2gi raz wyłudza odemnie kase jakaś julka a normalnie by na mnie nie spojrzała
#blackpill #incel #p0lka
  • 6
@DaVinciEnjoyer53 One chyba są szkolone żeby wyczuwać i atakować przegrywów. Nawet tworzą typowo stulejarskie pułapki.
Kiedyś idę przed pandemią przez nowy świat ze słuchawkami w uszach szybkim tempem, a Julka z miną jak u srającego kota mnie nagle atakuje z jakąś listą. Dobra, niezbyt zadowolony zatrzymałem się, zdejmuję słuchawki i słucham co tam ciekawego ma mi do powiedzenia. A ta do mnie żebym ją ocenił w skali od 1-10 i wpisał to
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: mnie chłodnym głosem pyta czy mam coś żeby "wspomóc leczenie kubusia" a ja chłodnym głosem odpowiedziałem" nie nie mam " i poszedłem w #!$%@?, a z tyłu siedział oskar wyższy o demnie o jakieś 20 cm przy którym wyglądam jak dziecko, to go nawet nie spytała xdd ciekawe czy kogo by podeszła jak by chodziło o to że musi znalezc kogoś kto ją przeleci do mnie czy do niego xDDD
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: albo pierwsza sytuacja julka podchodzi czy nie chce opłatek kupić no #!$%@? mać... bym chciał to bym sam podszedł ale nie ide przed siebie nie patrze na nią mam słuchawki na uszach dziecko się domyśli że nie jestem zainteresowany ale nie julka widzi przegrywa to musi mu wejść do dupy i go spróbować naciągnąć chyba zaczne je cisnąć bo mam już powoli tego dosyć
@DaVinciEnjoyer53: > topowa julka przebrana za aniołka, zbierałą na jakieś dziecko, było 4 oskich nawet nie zagadała a do mnie podeszła po mimo tego że miałem słuchawki na uszach i uciekałem wzrokiem xD

@DaVinciEnjoyer53: Bo ma świadomość, że oski ją zleje, a chłop co nie wygląda jak oski podejdzie i jeszcze zachowa się kulturalnie, one i tak mają to w dupie typowa #p0lka jest typowa