Wpis z mikrobloga

redpillowe urojenia:
żeby poderwać kobietę trzeba mieć: SILNA RAMA, STATUS, ZASOBY, KASA, GRA, ZAKOLA, ZMARSZCZKI, BARBER, KOSMETYCZKA, STYLISTKA, 20, no może 10 lat nieustannego rozwoju, żeby zdobyć bez problemu śliczną, młodą 20-25 latkę studentką (redpillowe fakty** - w razie wielkiego, niesamowitego szczęścia zdobyć śliczną, młodą 20-25 latkę studentką, a znacznie częściej są to jednak samotne matki 25-30+)

Blackpillowa rzeczywistość:
- wystarczy odpowiednia morda, wzrost, hunter eyes, proste brwi, małą odległość oczu od brwi, głęboko osadzone oczy w czaszce, fwhr 2.02, szerokie barki
LUB
dużą pałę #dickpill

Kobiety też spermią! Naprawdę nie trzeba się ubiegać za kobietami, podchodzić do nich. Kobieta wybiera samca! Koniec kropka!

Wołam black(ops)pill speców do ciekawego zjawiska, które zrobi zwarcie niejednemu normikowi!

@Fekalny_okuratnik
@gnomol
@przegryw162cm
@harold97
@CloudSpanner
@BlackpillNaCalego
@itsoverforme32445

P.....c - redpillowe urojenia:
żeby poderwać kobietę trzeba mieć: SILNA RAMA, STATUS...

źródło: comment_1671388797SrDyqfO35M58SbUpQ2PAao.jpg

Pobierz
  • 22
Kobiety też spermią! Naprawdę nie trzeba się ubiegać za kobietami, podchodzić do nich. Kobieta wybiera samca! Koniec kropka!


@Pozytywny_gosc: Nie do końca. Uważam, że facet może ubiegać się o kobietę wtedy kiedy sam chce. Chyba, że jest z końca świata zerwie kontakt który macie tylko przez internet i nie liczy się wygląd czy ty wyglądasz jak biedny cep a ona jak księżniczka
jeśli jej pragniesz zabiegaj o nią proste
Nie. Oddanie jej inicjatywy to pokazanie, że jest się słabym zakompleksionym typkiem, który robi to co mu karze druga osoba


@Grejt_Sajaman: Nie, osoba które wchodzi drugiej w dupe jest słabym zakompleksionym typkiem, beciakiem, simpem, cuckoldem, rycerzem

Jako facet masz znać swoją wartość i nie upadlać się przed kobietami. Mój khutas jest tak samo wartościowy jak jej tsipka więc czemu to ja mam INWESTOWAĆ i upadlać się przed kobietą? jej powinno zależeć
czemu to ja mam INWESTOWAĆ i upadlać się przed kobietą?


@Pozytywny_gosc: Powiedz to tym, którym takim sposobem zdobywają kobiety XD jeśli tak na to patrzysz to może nie podrywaj nikogo bo rzeczywiście nikt cię nie zechce. To nie piaskownica
Babka nie będzie patrzyła na ciebie z uwagą jeśli nie wykażesz inicjatywy
@Pozytywny_gosc: Właśnie z taką teraz pisze. Od miesiąca nie moze się ze mna spotkac, a bardzo chce. Ciągle pisze pierwsza. Codziennie dzien dobry, dobranoc. To, że laski spermią, to oczywiste. Jednakże warto dodac, że nie są to te najladniejsze laski.
Mam jeszcze taką sytuacje z ex, że od roku chlopa se znaleźć nie może, bo nie chce obniżać standardow. Dla niej musi miec 195+ i dobra mordę. Nawet, jak ją od