Wpis z mikrobloga

@dongio: @tentin_quarantino:

trochę śmiesznie, że popieracie takie coś. Dawniej osoby z elity wyglądały i zachowywały się jak elita, teraz jest jak jest. Musk jeżeli był tam prywatnie to by ubrany ok.

Jak przez kogoś zaprosozny, to niestety - nie popisał się.

I tak btw, jest coś pomiędzy Guccim z napisem a eleganckim ubiorem.

PS. Akurat Musk słynął z wystawnego życia dawniej i teraz nie podejrzewam go o skromność a zwykłą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tylko po prostu używają dobrego sprzętu.


@naprawtagi: wiedziałem, że kiedyś nawet do tych głąbów dotrze. Mój jabłkowy kolega też właśnie przesiadł się na OPPO. Wszystkim tym pseudo lanserom kiedyś się oczy otworzą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@aniersea: bo ludzie grzybieją z wiekiem i różne błyskotki, krzykliwe ciuchy przestają sprawić im radość. Piszecie, jakby te Gucci i inne Prady nosili biedaki, a milionerzy i miliarderzy chodzili w łachach z C&A za kilkadziesiąt dolarów. W tych pierwszych chodzi zazwyczaj młodzież wywodząca się z zamożnych rodzin (wystarczy spojrzeć w czym chodzą oskarki szwendające się po warszawskich galeriach). Nikt biedny nie kupi przecież butów za 1k usd.
@tentin_quarantino jak patrze na tą koszulkę to przypomina mi się Marcon który w pewnym momencie zaczął ubierać się jak Zelenski ;-) Teraz ten w wojskowej koszulce...i mówisz że się nie lansuje...to tylko ludzie.
@Zwytkly: no właśnie najbogatszy chwilowo jest Bernard Arnault - Właściciel prawie wszystkich tych marek typu LV, Gucci i inny szajs dla mentalnych biedaków. Typ kasuje 3 koła za koszulkę szytą chińskim dzieckiem za 50 centów, dodaje metkę z hologramem i biedacy kupują żeby się pokazać. Potem wydają u niego kolejne zarobione pieniądze zamiast inwestować żeby "nie obniżyć poziomu życia" chodząc w ciuchach bez krzykliwych napisów xDDD A stary dziadek co zaczynał