Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas abym pochwaliła się, jaką wspaniałą kocią pakę dostałam od samej szefowej #wykopaka, czyli od @Shyvana! ฅ^^ฅ
Jestem zachwycona, wszystko to strzał w dziesiątkę, dziękuję ()

Cała paczka była oklejona memami z kotkami, więc jak tylko zobaczyłam ją w paczkomacie, to się zaśmiałam na głos xD cieszyłam michę przez całą drogę idąc do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczęłam od czytania listu, który również zapewnił mi nie lada rozrywki, a potem przeszłam do odpakowywania. Najpierw zabrałam się za największą rzecz i okazało się że to wielki long cat, a najlepsze że mam tego samego tylko mniejszego xD zobaczycie porównanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw do sushi, nie spodziewałam się kompletnie, jak tylko będę miała czas po świętach to zabieram się za robienie sushi ( ʖ̯)

Książka którą od dawna miałam zamiar przeczytać, więc też super. Gra karciana z kotkami wygląda intrygująco, pewnie z mężem nieźle się przy niej ubawimy xd i słodycze, masa słodyczy w świetnej torbie z Mikołajem!

Jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziękuję mojej Pani Mikołajowej, jestem wzruszona i przeszczęśliwa, wspaniałe są to prezenty i nie zapomnę nigdy tej wykopaki!

Droga @Shyvana, życzę Tobie i Twojemu niebieskiemu cudownych, wesołych świąt, dużo miłości, radości, sukcesów i zdrowia ()
Wam wszystkim też ( ʖ̯)
#pokapake i w sumie #koty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sandrinia - Nadszedł czas abym pochwaliła się, jaką wspaniałą kocią pakę dostałam od ...

źródło: comment_1671450522CLDr8bQW1rPsuQE18DkSHO.jpg

Pobierz
  • 36