Wpis z mikrobloga

Widzę, że ROBOLSTWO bardzo się rozpanoszyło na #wykop pod moją nieobecność, także przytoczę kilka faktów, żeby uporządkować dyskusję i przywrócić ład:
1) dla kobiety możesz zarabiać jako ROBOL 3-4 razy tyle co ona, a i tak będzie patrzyła na ciebie z góry jak będziesz wykonywał fizolski zawód typu kurier, spawacz, operator maszyny budowlanej itp. Na #tinder zawody fizyczne to jest KAPLICA, GAME OVER.
2) ocena poziomu atrakcyjności zawodu biorąc pod uwagę tylko zarobki, pomijając takie aspekty jak:
- prestiż
- wygoda
- komfort życia
- możliwości rozwoju
- zadowolenie z pracy
- możliwość obcowania z mądrymi ludźmi
jest idiotyczne i charakteryzuje wyłącznie osobników z nizin społecznych. Jest to szczególnie widywane u kierowców ciężarówek, którzy porzucają życie godnego człowieka, żyją jak zwierzęta po parkingach i jeszcze z uśmiechem na ustach potrafią mówić, że im to pasuje.
3) kosmiczne zarobki spawaczy, budowlańców, hydraulików istnieją tylko w wyobraźni nizin społecznych i umysłowych w internecie (taka moda przegrywów ostatnio). W prawdziwym życiu większość kręci się w widełkach minimalna-średnia i oddałaby wszystko za umowę o pracę z 4k netto i pełnymi składkami, a nie ochłapami pod stołem i pluciem w ryj przez klientów i szefów. Statystyki są bezwględne dla pracowników fizycznych i jasno pokazują, że są na samym dnie w hierarchii zarobków.
4) KAŻDY pracownik umysłowy, inżynier, fachowiec wykonujący prace wymagającą myślenia zastąpiłby w maksymalnie TYDZIEŃ każdego NAJLEPSZEGO fachowca pracującego fizycznie. Nie istnieje coś takiego jak zajebisty fachowiec fizyczny. Cała 10-30 letnia wiedza takiego jegomościa, hydraulika, spawacza czy innego elektryka mieści się max. na 10 kartkach A4, czyli tyle ile przeciętnie wynosi objętość materiału na wejściówkę dla przyszłego PANA inżyniera na polibudzie. Jedyny powód, dla którego pracownik umysłowy nie jest spawaczem, hydraulikiem, czy budowlańcem jest to, że... nie chce nim być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz możecie sobie poszczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za uwagę.

#robpill #pracbaza #praca #programista25k #blackpill
s.....u - Widzę, że ROBOLSTWO bardzo się rozpanoszyło na #wykop pod moją nieobecność,...

źródło: comment_1671457149KPplqO9EzQnsQQpSQ7d5Y2.jpg

Pobierz
  • 51
@sikalafou: a co tam w kraju husarzy gdzie 2/3 ludzi zarabia mniej niż 700euro? Ludzie z cywilizowanego świata jak oddają ubrania do punktów charytatywnych to myślą o was ciepło. Trzymajcie się inteligenci :)
@LajfIsBjutiful: xD bardzo dobrze. Jeszcze zwróć koniecznie uwagę na pkt.2. to zasługuje na oddzielny temat. Chłop przelicza swoją pracę tylko na złotówki i pomija takie aspekty jak rozpieoprzony kręgosłup, organizm, wdychanie rakotwórczych substancji, zniszczenie skóry przebywając na powietrzu czy w agresywnym mikroklimacie/atmosferze. To jest dla nie największe kuriozum. Sprzedaż za złotówki komfort życia i zdrowia to jest coś co wywala mi mózg na drugą stronę