Wpis z mikrobloga

Jakoś każdy mnie dziś wita. Nawet dostałem list od giffgaff gdzie na froncie jest napisane
Hello Sebastian, Welcome to giffgaff
aż dziwne, że doszło, bo mój adres jest w porównaniu z tym napisane na reversie mega mały jest.

Giffgaff to jedyna karta SIM której nie musisz potwierdzać swoim dowodem. :)
Nauczyłem się z swojego wykopu: https://www.wykop.pl/link/6934033/poradnik-dotyczacy-anonimowosci-w-sieci/

Ale Witam, Dzień Dobry. Miło Mi.

#niewiemjaktootagowac #uk #giffgaff
Pobierz aptitude - Jakoś każdy mnie dziś wita. Nawet dostałem list od giffgaff gdzie na fronc...
źródło: comment_1671462985nh7sPZCaCjKtgb0hF4Qi9A.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Giffgaff to jedyna karta SIM której nie musisz potwierdzać swoim dowodem


@aptitude: A to są w ogóle jacyś dostawcy w UK, u których trzeba rejestrować SIM z użyciem dowodu? UK przecież wycofało się z tego durnego pomysłu i na szczęście nie trzeba robić żadnych fikołów przy kupnie simu.
A to są w ogóle jacyś dostawcy w UK, u których trzeba rejestrować SIM z użyciem dowodu? UK przecież wycofało się z tego durnego pomysłu i na szczęście nie trzeba robić żadnych fikołów przy kupnie simu.


@romek898: Ja mieszkam w Niemczech.
A to są w ogóle jacyś dostawcy w UK, u których trzeba rejestrować SIM z użyciem dowodu? UK przecież wycofało się z tego durnego pomysłu i na szczęście nie trzeba robić żadnych fikołów przy kupnie simu.


@romek898: Ale czekaj to każdy serwis wycofał się z tego w UK?
@romek898: Nie korzystaj z VPN, bo teraz serwisy zepsuli cały zamysł VPN, VPN szłuszył tylu tylko aby połączyć Cię z A do B. Teraz jakimiś cudem zrobili z tego marketing, ale VPN nie ochroni Cię przed nikim, tylko połączy Cię z serwerem A do serwera B. Tak samo PPNP.
@romek898: Jakieś Sharkvpny czy jakieś dziwne VPNy nie zabezpieczą Cię was przed nikim! Bo Serwer z którym się łączysz i tak na wie jakie strony wchodzisz, może nie można poznać danych bo zaszyfrowane, ale wiemy na co wchodzisz!