Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Dziś #oknonalidla z poziomu gruntu. To, co widzicie to nie jest mokra kostka, to kostka pokryta lodem. Piruety zarówno pieszych, jak i samochodów można podziwiać chyba w całym #szczecin. Tak nam skuło osiedle, że nie dałam rady wjechać w upatrzone miejsce parkingowe, musiałam poszukać innego xD
Dorciqch - Dziś #oknonalidla z poziomu gruntu. To, co widzicie to nie jest mokra kost...

źródło: comment_1671464774IOkYMP3GWabdUMoBVze4R2.jpg

Pobierz
  • 18
Na rondach było zabawnie


@Dorciqch: Ja zdążyłem wrócić z prawobrzeża a w zasadzie ze Świnoujścia jak akurat dopiero zaczynało padać. Na parkingu już zaczynało być ślisko jak autem wróciłem ale to jeszcze nic w porównaniu z tym co obserwuję przez okno, wszyscy chodzą po trawie bo na chodniku i na ścieżce rowerowej to istne lodowisko.
@Dorciqch: ja mam u siebie całą ulicę z kostki :) Chociaż u nas był wcześniej snieg, więc są jeszcze miejsca gdzie można przejść po śniegu. W Szczecinie podobno ludzie chodzą po błocie, żeby chodnik ominąć :)
@Dorciqch: co lepsze - pogotowie rat. nie wyrabia z wezwaniami do urazow i wezwalo podmioty wspolpracujace (ochotnikow ze stowarzyszen i osp) by jezdzily swoimi ambulansami dodatkowo na zlecenia ze 112.