Wpis z mikrobloga

@wjtk123 jak ci tu napisał kolega , z tymi cążkami daj se spokój. Tylko się zdenerwujesz a i tak prędzej czy później dojdziesz do tamki. Tylko po co po drodze masz wydawać drugie tyle na inne cążki , skoro po pierwszym cięciu Tamka natychmiast o nich zapomnisz. :)
Jak jesteś początkujący, to chyba jednak tamiya farby bym polecał. Też na początku przechodzilem ten etap , że chciało mi się na farbach oszczędzać.
@muchabzz: Jeśli chodzi o cążki, to Was zaskoczę, ale wczoraj korzystało mi się z nich całkiem przyjemnie ;). Może jak popracuję z nimi trochę więcej, to zauważę jakieś wady.

Jedyna oszczędność jeśli chodzi o farby, to użycie szpraju do malowania bazowego koloru zamiast kupna aerografu ;). Taki kompromis, bo muszę najpierw sprawdzić, czy nadal mi się to podoba. Jedną buteleczkę Vallejo kupiłem dla testów porównawczych, sprawdzę jak się rozprowadzają przy korzystaniu
Pobierz wjtk123 - @muchabzz: Jeśli chodzi o cążki, to Was zaskoczę, ale wczoraj korzystało mi...
źródło: comment_1671523927q180uEMElbAmHGKoibGnY1.jpg
@wjtk123: Ile taki model kosztuje? I ile dodatkowo trzeba wydać na te narzędzia, farby itp jeśli nic takiego do tej pory nigdy nie robiłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)