Wpis z mikrobloga

Moim tegorocznym Mikołajem (a raczej Mikołajową!) została @plaquo, która sprezentowała mi fantastyczną paczkę.

Głównym elementem paki jest figurka Dartha Vadera, której zadaniem jest podtrzymywanie mojego kontrolera od Xboksa. Anakinowi towarzyszy również Funko POP Groot'a ze Strażników Galaktyki 2 (bardzo podoba mi się dostawanie tych figurek na Wykopaka, powoli robi się z tego tradycja!), a także mnóstwo słodyczy (rzeczywiście te wafelki Smash! są przepyszne). Gdyby tego było jeszcze mało, to w paczce znalazła się również herbata prosto ze Szwecji, której prawdopobnie nigdy nie przyrządzę, bo pachnie tak pięknie, że aż żal mi się z tym woreczkiem rozstawać.
Do całości dołączony był ręcznie pisany list - bardzo dziękuje za ciepłe słowa i również życzę ci wszystkiego najlepszego na święta. Twoja paczka sprawiła mi mnóstwo radości, a jej zawartość przez najbliższe lata będzie mi przypominać o tym, jak wspaniali ludzie znajdują się na tym portalu.

Jak zawsze na podziękowania i gratulacje zasługuje również cały zespół @wykoPAKA, który znów nie zawiódł.

#wykopaka #pokapake #chwalesie

Paczki z poprzednich edycji:
Wykopaka 2021
Wykopaka 2020
Wykopaka 2019
Wykopaka 2018
konradoryginalny - Moim tegorocznym Mikołajem (a raczej Mikołajową!) została @plaquo,...

źródło: comment_167148711924mxa10gwt35m4tDYfRL49.jpg

Pobierz
  • 5