Wpis z mikrobloga

strasznie dobijające jest wspominanie tych starych, nawet krótkich znajomości chociażby ze szkoły i nostalgiczne przeglądanie profili tych osób jednocześnie wiedząc że te osoby o tobie już dawno zapomniały, mają nowych znajomych, prą w życiu do przodu, tymczasem Ty zatrzymałeś się w czasie, nie poznajesz nikogo nowego, cały czas tylko błąkasz po starych wspomnieniach nie potrafiąc stworzyć nowych
#przegryw #nostalgia #feels
Pobierz jestem_tunowy - strasznie dobijające jest wspominanie tych starych, nawet krótkich zn...
źródło: comment_1671502902GFProLFvyETpcU5PNQyzdM.jpg
  • 10
@jestem_tunowy: u mnie wszystkie znajomości kiedyś wynikały głównie z okoliczności (chodzenie do szkoły) potem się ucinały. Myślę że przyjaciół jakiś napewno można znaleźć, jeśli będzie się regularnie przebywać w jakiś miejscach i mieć jakiejś pasje z tym związane. Na takiej samej zasadzie, jak w szkole czasem po prostu się ktoś do kogoś odezwie, żeby nudno nie było i tak to się wszystko jakoś samo zaczyna czasem.
@jestem_tunowy: Ale wiesz, że sociale mają pokazać tylko to, co dana osoba chce pokazać? Mało kto się będzie chwalił, że mu w życiu nie idzie. Fajniej jest dodać zdjęcie z uśmiechniętym partnerem i dzieckiem zamiast informować świat, że w domu jest wojna i szykujecie się do rozwodu, a tak w ogóle to pijesz i zaraz stracisz robotę. Byłbyś w szoku ilu ludzi za swoimi uśmiechami i wrażeniem bycia poukładanym przeżywa piekło