Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@cwlmod automarket, no właśnie mogłem jeszcze dopytać czy jakieś opinie na ich temat

Tutaj dziwna sprawa bo gościu nic mi nie wspomniał, dopiero jak sam zapytałem
A to raptem 500zl do ubezpieczenia
@BeHappy: Trzeba ogólnie się mierzyć z tym że to nie Twój samochód. W zależności od umowy z bankiem różne są warunki. W moim przypadku musiałem na piśmie zapytać czy moja żona może prowadzić samochód (100zł za rozpatrzenie wniosku), wcześniejsza spłata leasingu też płatny wniosek (1000zł). Jakbyś chciał coś zmodyfikować, to też trzeba to uzgadniać. We własnym samochodzie możesz rzeźbić dłutem i szlifierką i nikt Ci tego nie zabroni.
via Android
  • 0
@samakra
Oo właśnie to z drugim kierowcą na pewno też muszę ogarnąć żebym mógł ja też na legalu jeździć

A że nie trzeba nic robić to idealnie xd 2 lata żona pojeździ i się odda albo policze jak z wykupem wyjdzie
@BeHappy: tabela kosztow leasingu, koszt za rejestracje auta, koszt ubezpieczenia, koszt GAPu. Przy odbiorze dobrze sprawdz auto, czy sie wszystko zgadza z wyposazeniem, czy nie ma jakis sladow napraw blacharskich etc. I dopiero wtedy podpisuj protokol odbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°).
o coś dopytać


@BeHappy: zapytaj o koszt pierwszego i kolejnych przeglądów w ASO. I przeliczenie ubezpieczenia. Banki zazwyczaj wymagają pełnego AC. W moim przypadku miałem ofertę dilerską ubezpieczenia i przez 3 lata była stała kwota. Z tym pełnym AC to też fajna sprawa bo człowiek śpi spokojnie. Tylko trzeba nie robić głupot jak zostawianie kluczyków złodziejowi XD
@BeHappy: rada taka, płac raty w terminie,
oni są firm a finansową, chcą po prostu kasy w terminie jakim ustalone i jak najmniej się zajmować tematem po zawarciu umowy,
czyli abyś nie zwracał im trąbki w trakcie trwania bo za wszystko będzie trzeba dodatkowo płacić,

jaki masz wykup? jeżeli niewielki czyli spłacisz prawie wszystko w ratach no to tym bardziej będą mieli wywalone na ten samochód, byle kasa była,
wywalone czyli
via Android
  • 0
@SpalaczBenzyny

Zero wpłaty, maksymalny wykup
Chce tak zrobić bo prawdopodobnie za 2 lata będę chciał oddać auto

Automarket niby od grupy pko, wygląda mi to ok

Dzięki za informację :D
@BeHappy: Gap tylko fakturowy

Im większa wpłata własna tym mniej dopłacisz.
Chyba , że nie chcesz się wiązać z autem.
Sprawdź dokładnie tabele opłat dodatkowych.
Żebyś nie był zaskoczony pewnymi kosztami jak fotoradar ci zdjęcie zrobi.
OWUL dokładnie przeczytaj.