Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Witam, gdzie można kupic książeczkę/legitymację krwiodawcy? Oddaje od 3 lat wmiare regularnie lecz jakoś gdzieś to zbywałem. Przy wczorajszej donacji zapytałem w swoim rckik w Krakowie czy wydają takie książeczki i dowiedziałem się że już od dłuższego czasu nie wydają, kiedyś dawali w PCK ale też już podobno nie dają, i że trzeba albo się zapisać do jakiegoś klubu lub kupić samemu i oni na miejscu będą podbijać... Obecnie jedynie na olx widzę jakiś gość diluje za 65zl sztuka. Jako że pracuje w poligrafii to aż mnie wmurowało żeby za książeczkę formatu a7 z kiepskiej jakości uszlachetnianiem tyle kasować, jak to nawet 5zl nie jest warte. xD Jakieś pomysly?

#krew #krwiodawstwo #rckik #krakow #barylkakrwi
  • 13
kupic książeczkę/legitymację krwiodawcy?


@Merdion2: Jak kupić? Oddasz 6 litrów, w RCK drukują zaświadczenie że oddałeś taką ilość, idziesz do PCK i tam to załatwiasz. Nie ma już takich książeczek że wbijali pieczątki za oddanie krwi bo w sumie po co, wszystko jest w systemie.
@Merdion2: mam ten sam problem, też próbuję zdobyć nową książeczkę, dzwoniłem do PCK w Krakowie i powiedzieli, że można się zapisać do lokalnego klubu+opłacić składkę i tam może się będzie dało wyrobić nową książeczkę. Może skoro pracujesz w poligrafii to może coś takiego wydrukujesz? Chętnie zakupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motylus: no cóż to trochę bardziej skomplikowany proces xD ale patrząc na ceny na wolnym rynku można być zamówić partie niewielką i coś sprzedawać :D
@Qardius mam to samo, jak w zeszłym roku były po 25zł/szt. to miałem jeszcze trochę wolnych miejsc. Po dzisiejszym zostało 12, ale teraz cena zaporowa. Naprawdę taki jest koszt wydrukowania i oprawienia malej książeczki? Czy janusze biznesu korzystają z rekordowej inflacji w Argentynie?