Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 31 lat. Do tej pory zmarnowałem swoje życie. Jak poradzić sobie z tą traumą i zacząć żyć od nowa? Jestem na etapie 18latka w tej chwili. Wszyscy w rodzinie uważają mnie za nieudacznika. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. Nie mam w ogóle przyjaciół ani z nikim porozmawiać.

#zycie #zalesie #przegryw #codziennysynbozy #feels #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a18c28ba11279a731b2e2c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie zaraz 30 ale taka sama sytuacja. Nic nie przeżyłem, niczego nie doświadczyłem. 30 lat totalnej bylejakości. Nie ma czego wspominać, nie ma o czym rozmawiać.
Jestem już raczej na etapie akceptacji takiego losu. Młodość minęła, zmarnowana, zaprzepaszczona, niewykorzystana. Tego już się nie da nadrobić.
Człowiek żyje już tylko z przyzwyczajenia.
ZaspanySamiec: Czasu nie cofniesz, to się stało to się nie odstanie, na to co było nie masz już najmniejszego wpływu. Nie żyj przeszłością, nie rozpamiętuj tego to co było albo czego nie było, bo niczego to nie zmieni, a jedynie pogorszy Twoje samopoczucie. Liczy się tylko to co przed Tobą i nic więcej. Nie daj sobie wmówić że wszystko stracone, że jesteś stary i już nic Cię nie czeka, bo to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz tylko wyjść ze swojej strefy komfortu ;)))))) A tak serio, 30 lat to jeszcze nie dramat, po prostu zacznij robić coś nowego, czego nie robiles wcześniej. Spróbuj jednego, później drugiego i tak do skutku, aż znajdziesz coś co będzie Ci sprawiało przyjemność i nada nowy sens życiu.
nie, mi brakuje 6 lat do 30 ale i tak kisne jak niektórzy 30 latkowie się użalają nad sobą tutaj ze są bardzo starzy no ale taki portal


@dexterpol: czyli sam nie masz 30 lat i nie wiesz jak jest #!$%@?, gdy czujesz się już staro, wszystko boli, nic ci się nie chce i pisesz sobie z perspektywy mlodego i silnego 24 latka jak być 30 latkiem? ma sens, naprawdę sensowne
@Pozytywny_gosc: Chłopie idź do psychiatry, mój ojciec ma 55 lat i ma więcej w sobie energii, mam sporo znajomych po 30tce i każdy się dobrze trzyma, tylko trzeba ogólnie zawsze o siebie dbać i to nie ważne czy w wieku 20 czy 30 lat, a nie dom, robota i walenie konia przy telefonie
tylko trzeba ogólnie zawsze o siebie dbać


@dexterpol: oczywiście, jak dbasz o siebie to nikt cię na pasach nie #!$%@?, albo nie skręcisz kostki idąć śliskim chodnikiem ani nic ci złego się nie stanie. Masz immunitet na choroby. Choroby i wypadki nie istnieją, to mit !!!11

A memy z byciem starym po 30-stce to tylko takie zarty
@Pozytywny_gosc: Miałem raczej na myśli to, że dbając o siebie czujesz się lepiej i pozostajesz w dobrej kondycji, tj. #!$%@? gówna, ograniczenie alkoholu, sport, rozwijanie pasji i tego typu podobne rzeczy, co chyba pozytywnie wpływa na zdrowie i życie? starym po 30 XD Powiedz to mojemu 85 letniemu dziadkowi jak to jest być starym po 30 XD
czujesz się lepiej


@dexterpol: czujesz się lepiej, ale i tak masz 50% mniej sprawności niż w wieku 20-25 lat, szybko się meczysz, siada kondycja, ogólnie czujesz się gorzej i w dodatku mało ci się chce, wiek 30+ to okres gdzie spijasz śmietankę z #!$%@? w wieku 18-30 i korzystasz z tych zasobów
@Pozytywny_gosc: Możliwe, że tak jest, przekonam się za parę lat. Po prostu o otoczeniu obserwuję, że ludzie często po 30 roku życia jeszcze więcej energii poświęcają na pracę, życie rodzinne i trzeba na to jakoś energię generować.
@dexterpol: ta, a przypatrz się ile z nich jedzie na antydepresantach, ilu to wysokofunkcjonujący alkoholicy, ile z nich skończy z zawałem/wylewem/udarem przed 40 z przepracowania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Oczywiście, że możesz #!$%@?ć jak chomik w kołowrotku, ty widzisz tylko punkt początkowy, ale nie widzisz ile z tych osób potem się "sypie