Wpis z mikrobloga

Potrzebuję ogarnąć kamerkę do monitorowania pieca CO w domu. To gówno co dostałem z #pgg jest tragiczne. Raz pali się przez tydzień akceptowalnie, po czym nagle się wygasi (opał jest, reszta też), zwyczajnie się wygasi, bo temperatura nie rośnie. Nie mam pojęcia co mu doskwiera, bo temperatura jest spoko. No nie ważne.

Potrzebuję postawić kamerkę aby móc zajrzeć tam bez konieczności wchodzenia. Chciałbym aby była ruchoma, z aplikacją na andoirda, może być używana (im tańsza tym lepsza), full HD.
Myślałem o jakimś OLX czy innym, ale nie mam pewności na które firmy warto zwrócić uwagę. Boję się, że będzie jak z wagą łazienkową, gdzie po iluś latach nagle producent wywalił apkę z google i pozostała mi zwykła waga (znalazłem apkę, z którą współpracuje, ale oczywiście nie mam żadnych danych historycznych).

Tak więc, teraz szukam czegoś wartego zakupu. Co byście polecili?

#komputery #kamery #kamerasamochodowa (może będziecie wiedzieć) #monitoring
  • 5
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol:

miałeś wagę łazienkowa z aplikacją???

Kamer takich nie mam niznam się na nich

Ale co do eko to porażka zauważyłem że od maja cały węgiel czy to retopale czy karliki są z domieszkami jak wcześniej nie było problemu teraz kopcą smoła itp trzeba siedzieć co jakiś czas ustawiać pięc sterownik
  • Odpowiedz
miałeś wagę łazienkowa z aplikacją???


@Dariuss: mam ciągle, ale aplikacja przestała być wspierana i był problem. Wolałbym tego uniknąć i zastanawiam się jak to zrobić.

Yhy, opał to porażka totalna. Normalnie, z normalnego składu miałem po sezonie 6-8 worków popiołu i resztek. Teraz mam tyle na miesiąc.
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol: Sprawdź sobie Overmax Camspot 3.6. Tania, widzi w ciemności, obrotowa, ma mikrofon i głośnik. Używam jako wideo niani i sprawdza się bardzo dobrze. Nie musisz też korzystac z apki producenta, działają też inne.
  • Odpowiedz