Wpis z mikrobloga

@mireczki wez tez poprawke na wszelkiego rodzaju wyliczenia. 12k na miesięcznym to jest juz dosc dobra kwota, jeśli kolega
@rambo995 mówi, że jeździł 8-10h to zgaduje, ze ma na myśli od poniedziałku do niedzieli, z kilkoma dniami wyjątku max.
Nie zawsze tak dasz rade, niektóre miesiące będą lepsze, niektóre gorsze.
Z 12k wynajmując zaplacisz 3k za auto, 2-3k na wachę i 750 bazy, powiedzmy, że 6k łącznie, zostaje ci 6k do ręki
  • 0
@krucjan potrzebuje na pół roku jakiejś roboty żeby przeżyć po prostu, te 3.5-4k myślę, że powinno mi starczyć. Z waszych wypowiedzi wynika, że jest to na spokojnie do zarobienia, więc to mnie cieszy. A jaki jest największy minus tej pracy?
@mireczki 3-4k na rękę to racjonalne założenie. Minus najwiekszy to ci mowilem, przy wynajmie nie masz urlopu.
A tak jak ja sobie jeżdżę to nie widzę specjalnie minusów, lubie swoją pracę, nie przemeczam się, mam elastyczny grafik wszystko moge zalatwic kiedy mam ochote.
Najwiekszy minus dla mnie to jest to, że nie jest to praca ambitna i rozwojowa, jest sufit zarobków i wiem, że go nigdy nie przebiję bo doba sie nie