Wpis z mikrobloga

Dawno nie oglądałem tv, wiecsor więc włączyłem #tvn24.

Najpierw #fakty, potem #faktypofaktach i #kropkanadi

Powiedzcie mi jedno, po cholerę zapraszają tylko jedną stronę? Oby sobie przyklaskiwać? Jeszcze ich dwójkami dobierają tak, że z prowadzącym mają trio i sobie nawzajem gadają. Trochę bez sensu i nudno. Na początku stawiają tezę i potem się nad tym brandzlują.

Nie lepiej byłby ring w postaci lewej i prawej strony i jazda? To jest znacznie ciekawsza formuła.

Na #tvn kiedyś tak nie robili, przynajmniej nie tak perfidnie.

Rozumiem, że są w opozycji, ale to jest normalnie nudne, półtorej godzinne naparzanie na jedno kopyto.

  • 14
via Android
  • 0
@ChristianHorner no kogoś z PiSu byłoby najciekawiej, ale np jest gadka o środkach z KPO i siedzi Róża i Kowal, a prowadzący wtóruje.
No na miłość boską, co z takiej gadki może wyjść innego, jak wzajemne smyranie się po zadkach?

Chociaz PiS chyba bojkotuje #tvn, więc kogoś innego, kto z jakiejś innej strony podejdzie do tematu.
via Android
  • 0
@Bjorn_Skurvensen czasem widzę jakieś urywki i faktycznie powiedzcie, czy to nie jest ciekawsze?
Tutaj jestem zmęczony tymi wiecznymi pytaniami puszczany mi w powietrze i wyciąganiem kolejnych historyjek.

Nie zapraszając drugiej strony brak punktu odniesienia, jakiejś symetrii.
@Miijjii zdradze Ci tajemnice, czesto gesto prawa strona po prostu nie chce przychodzic, szczegolnie gdy dowiedza sie z kim maja wystapic. Dla rozmowy i programu lepsza jest polaryzacja, ale czesto po prostu nie ma kim tego osiagnac.
via Android
  • 0
@Visq zgadzam sie.
Czy to nie świadczy o nich samych? Bo ten super niski poziom debaty społecznej z czegoś wynika, może z tchórzostwa? Lenistwa? Zmęczenia materiału?
@Miijjii pieknie to podsumowales. To zdradze Ci za to jeszcze, ze jest konkretna grupa wyznaczonych politykow ktora moze odwiedzic jakis program, a kto kiedy jaki i czy w ogole odwiedzi decyduje biuro prasowe :)