Wpis z mikrobloga

@Mieszkopol: podejmują świadome decyzje w jaki sposób chcą zarabiać na życie xD To patologia i upadek człowieka. Większość z tych prostytutek to osoby przyjezdne które zarobione pieniądze wysyłają do swoich rodzin które żyją w ubóstwie. Do tego duża część osób pracujących w ten sposób jest chora na HiV i rozprzestrzenia to. Pomoc takim prostytutkom polega na uświadamianiu im, że mają prawo do lepszego życia i realizacji marzeń. Do tego dochodzi handel
Pomoc takim prostytutkom polega na uświadamianiu im, że mają prawo do lepszego życia i realizacji marzeń.


@bubki: te osoby realizują to przez prostytucję bo bez kwalifikacji nigdzie by tyle nie zarobiły. A jeśli chodzi o HIV to Tajlandia finansuje terapię farmakologiczną zapobiegającą HIV dla pracowników seksualnych(tgz. PReP). Tajowie mają to za darmo.
Więc co ty #!$%@? chłopie. Nie znasz tamtej kultury a traktujesz ich jakby żyli w Polsce. To jest dopiero
@TurboDynamo: na pewno realizują marzenia poprzez prostytucje. Super wygodne życie stać przy ulicy i łapać klientów. Kto by nie chciał xD Jeśli społeczeństwo i czasami najbliższa rodzina pokazuje Ci tylko taki sposób na życie to nic dziwnego, że zarabiają w ten sposób z myślą, że tak trzeba, a inni mówią „no tak nie znasz ich kultury”. To nie kultura tylko zacofanie. Niemcy na emeryturach 8k złotych uchodzący z takim hajsem tam
@bubki: no i niby co taki ferrari ma do ruchajacych Niemców? Jak ci się nie podoba kultura Tajlandii to jedz, zdobądź obywatelstwo i proboj ja zmienić.
To to prezentujesz to typowy lewicowy postkolonializm - każda inna kultura jest głupia bo tylko ja biały człowiek wiem co dla nich dobre.