Wpis z mikrobloga

Ehh różowa ghostuje dla chłopa. Wczoraj pierwszy raz zapomniała o chłopskich urodzinach i też nic nie napisała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Osoby które wydawały się spoko koliegami też nie pamiętali kiedy to chłop pisze od razu życzenia w ich dniu
Wszyscy teraz są interesowni i pamiętają o kimś jak coś chcą, nie ma już prawdziwych relacji gdzie ktoś nie myśli tylko o sobie a jak są to jest wygrywem. Dobrze, że rodzice z babcią jeszcze pamiętają i odezwą się bezinteresownie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze chuop rozchorowany musi czekać z gorączką 7h na lotnisku na kolejny samolot i jeszcze 16h podróży eh (,)
  • 16
@cynamonowazaslona: celowo kilka lat temu wyłączyłem powiadomienia bo dostawałem dużo życzeń ale jak nie pokazywało, to wiedziałem kto o mnie pamięta i nie potrzebuje do tego powiadomieni ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Pamiętaj ze masz rodziców i babcie którzy myślą o tobie! Niech Cie to buduje.


@Piskariota2: Rodziców mam akurat super, tylko na nich mogę liczyć bo na ludziach się zawiodłem i nie pamiętam kiedy ktoś z
@cynamonowazaslona: do mnie już nawet jeden dziadek nie dzwoni z życzeniami, drugi tylko dołączył się do życzeń. Wujek zawsze pisał smsa albo dzwonił a teraz też już nie pisze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Różowa zawsze pamiętała, a w tym roku zapomniała. Ehh, kiedyś po chłopie nie będzie nawet jednego znicza na grobie
@NatecPL: ja jak się z kimś dobrze kolegowałem, to pamiętałem kiedy ma urodziny (i dalej pamiętam, czasem wrzucałem powiadomienie do kalendarza na wszelki wypadek) i zawsze dzwoniłem albo pisałem. Teraz jak pomyślałem o ilu osobach w tym roku pamiętałem, a ile osób pamiętało o mnie, to doszedłem do wniosku że coś jest nie tak i chyba to wszystko działało w jedną stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°) znajomi