Wpis z mikrobloga

@jmuhha: ledowe oświetlenie w porównaniu do żarnikowego jest nieporówbywalnie lepsze. Zużywają ułamek energii żarnikowych, nie trzeba ich podłaczać szeregowo, dzięki czemu przepalenie jednej nie skutkuje wyłączeniem pozostałych. Łańcuchy mogą być dłuższe i po prostu mają wielokrotnie większą żywotność. O zamrożeniu pożarowym zwykłych lampek już nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@jmuhha:

-nie plątały się,

-były mało awaryjne,

-w zestawach były żarówki zapasowe

-ogrzewały dom bo oddawały dużo ciepła

Jedyna prawda to o obecności zapasowych, gdzie w diodowych po prostu nie trzeba, bo się praktycznie nie psują xD

Jedyna wada współczesnych, to wyraźny deficyt zestawów z "ciepłymi" barwami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jogibabu: @tymbool: można było łatwo namierzyć spaloną żarówke przy pomocy probówki. Tam gdzie była faza to były dobre, jak nie było fazy to gdzieś po drodze jest spalona. Kilka sprawdzeń i już namierzona.

Ale tak, były #!$%@?, ledowe o niebo lepsze
  • Odpowiedz
@Trusiak: a to fakt. Niebieskie ledowe są fatalne bo bardzo moim zdaniem się wyróżniają w kolorowych.

Nie wiem czy to moje oczy, ale też jakby niebieskie są dla ciebie niewyraźne? W sensie inne kolory da się zobaczyć żarnik a niebieski mi się rozmywa
  • Odpowiedz
@jmuhha: noooooo! właśnie ta niewyraźność mnie najbardziej denerwuje, bo skupia na sobie najwięcej uwagi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Potem mam schiza, że mam problemy ze wzrokiem jak na to patrze.
  • Odpowiedz