Wpis z mikrobloga

@jajojeee: ok, ogarnęłam że pomieszało mi się to z Temptation Island, akurat Love Never Lies jest tylko póki co hiszpańskie (dwa sezony) i będzie wychodziło niedługo francuskie; bardzo messy format bo uczestnicy są badani "wykrywaczem kłamstw" a jak wiadomo to niekoniecznie jest wiarygodne źródło informacji. Produkcja pyta o rzeczy typu "czy fantazjowałaś o całowaniu się z X będąc w związku z Y", osoba mówi że nie, wykrywacz kłamstw twierdzi że KŁAMSTWO,
@buleczka_97: Do programu zgłaszają się pary i są badane wykrywaczem kłamstw. Następnie pary zostają rozdzielone i mieszkają w osobnych willach. Do jednej z grup zostają zaproszone nowe osoby - single będący zarówno osobami z życia uczestników (np "bardzo bliska" koleżanka uczestnika o którą jego partnerka jest zazdrosna) jak i obcy; przez jakiś czas ta grupa razem imprezuje i randkuje; każdego dnia partnerzy będący w innym miejscu dostają od produkcji krótki montaż
@Czarnaowcas: Ja przez hiszpańska wersje nie mogłam przebrnąć, ogólnie wszystkie hiszpańskie reality, są wg mnie tak przesadnie reżyserowane, że nie da się tego oglądać .. Ale nie lubię tez hiszpańskich seriali także może dlatego XD. Na pewno polskiej wersji dam szanse, chociaż jeśli chodzi o Netflixowe reality to wolałabym polską wersję The Circle, Love is Blind albo Too hot to handle ;)
@kocanka: @kocanka: a to dziwne, kiedyś wysłałem maila na casting do big brothera dla jaj:) a może z pół roku temu albo więcej dostałem maila, ze szukają osoby w związkach do nowego realisty show. Wymogiem był długoletni związek ale nie małżeństwo. Może to to
@altrys: Produkcje realizowane dla Netflix nie mają związku z produkcjami realizowanymi dla TVN - to inni producenci.
Twój mail dotyczy - programu dla par "Prawdziwa miłość" - TVN jeszcze nie podjął decyzji czy na wiosnę będzie emitowany nowy program czy będzie to HP7. W każdym razie plan jest taki że chcą kręcić dwie produkcje równolegle aby mieć content i na wiosnę i na jesień 2023.
Jeśli chodzi o Love Never Lies