Wpis z mikrobloga

Mój Białek to fanatyk orlenu. Pół mieszkania #!$%@? kanistrami z benzyną, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wpadnie na leżący na ziemi pusty kanister i wybije sobie zęby, którem potem trzeba naprawiać lub wstawiać nowe. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu . Tydzień temu poszedłem na jakąś losową kontrolę do dentysty, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała już znieczulać xD, bo myślała, że znowu ząb do wstawiania.

Druga połowa mieszkania #!$%@? „Gazetą Wyborczą", „Faktem”, „Super Expressem” xD itp. Co tydzień Białek robi objazd po wszystkich stacjach w mieście, żeby skompletować wszystkie obajtkowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla pisowców i kręci gównoburze z lewakami o najlepsze paliwo z orlenu itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś Białek mnie #!$%@?ł, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu „Mnie to tak ciekawi co ty Białek w serwerowni robiłeś". Moderacja nie nadążała z banowaniem rumuna na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę DIESEL, za #!$%@? 10 tysięcy postów.

Jak jest ciepło, to co weekend #!$%@? na stację. Od jakichś pięciu lat w każdą niedzielę jem hot doga z orlenu, a Białek #!$%@? o zaletach jedzenia tego wysmakowanego gówna. Jak się dostałem w gorące to Białek przez tydzień #!$%@?ł, że to dzięki temu, że jeżdżę na orlenowskim paliwie, bo zawierają czyste oktany i auto mi lepiej pracuje...

CDN, chyba że pójdę w platynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pasta #orlen
  • 4
@JonkeJ: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?
masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie
pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie
ale nie naszego obajtka polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest
ktoś tam