Wpis z mikrobloga

Bordówki się niesamowicie demaskują od piątku na tym dwuprocentowym haju. Weźmy takiego micka. Czego się dowiedzieliśmy?

- brak mieszkania, brak domu, brak nawet 1/16 kurnej chaty przy białoruskiej granicy
- oszczędności na lokacie bankowej jak zwykły wąsaty janusz
- planuje wziąć kredyt na zakup kurnika pomimo fatalnych perspektyw demograficznych dla nieruchomości w Polsce
- rezygnuje z mobilności na rzecz utopienia kapitału w betonowym złocie

Niby wszyscy podejrzewali, że taka jest prawda, ale gdybym był spadkowcem, byłbym bardzo rozczarowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny
  • 9
@pastaowujkufoliarzu: ja czułbym się oszukany i nie udzielałbym się na tagu. Byłoby mi wstyd, że wszystko co pisałem to kłamstwa.

Ja rozważam usunięcie konta tutaj, bo naprawdę myślałem, że jest z kim podyskutować, a się okazało, że nie ma tutaj spadkowców na poziomie. Spadkowcy, którzy czekają na tańszy zakup kolejnej nieruchomości nie istnieją. Jestem zaskoczony niskim poziomem majątkowym osób tutaj, całe szczęście, że nie urodziłem się #przegryw bo wtedy słuchałbym tych
- planuje wziąć kredyt na zakup kurnika pomimo fatalnych perspektyw demograficznych dla nieruchomości w Polsce


@pastaowujkufoliarzu: co? xD mieszkania w dużych miastach zawsze będą w cenie.

- oszczędności na lokacie bankowej jak zwykły wąsaty janusz


Giełda poleciała na pysk a lokata indeksowana inflacją aktualnie to jeden z najlepszych instrumentów dla kogoś kto nie jest ekspertem od inwestowania. Ośmieszasz się gościu swoimi rozważaniami.
Ten wpis był akurat ironiczny i był powtórzeniem "mądrości" innego użytkownika który takie rzeczy opowiada


@pastaowujkufoliarzu: to ten gościu się ośmiesza. Sorki, nie śledzę wszelkich dram, bo mnie to niezbyt interesuje.