Wpis z mikrobloga

@marlow bo właściciele takich przybytków wiedzą co robią. Dobrze smarują plus pewnie nagrywają, szantażują, itd. To jest tak głupie, że aż żałosne, żeby dać się wplatać w coś takiego z powodu chcicy xD no jeszcze układy polityczno-finansowe jestem w stanie pojąć (ja Ci zapłacę,Ty przymkniesz oko itp) , choć gardzę, ale np płacić laskom od jakichś gangusów to trzeba mieć kiełbie we łbie jak nie jedna pewnie i za darmo by dała
@marlow: no totalnie! Wydaje mi się, że to pewnie z jednej strony wygoda. Wiesz, jesteś bogaty, albo na stanowisku.. co się będziesz wysilał i podrywał laskę jak możesz wyciągnąć banknot i masz 3 na pstryknięcie palcem. Tak to widzę. To zguba i brak moralności IMO.
A, że głupota to drugie xD no weź, taki prokurator idzie do klubu płaci gangusom za bzykanko i myśli, że nazajutrz nikt nie będzie nic wiedział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Karlayn3: jo, sztandarowy przykład: Kuchcinski w burdelu z małolatami. Nawet jakbym nie był gangusem, a bym wiedział co się dzieje, to bym go nagrał i miałbym fajnego haka. A w dobie kamer chowanych w guzikach i maskotkach tylko głupi by nie nagrywał:P