Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może mi ktoś wyjaśnić fenomen popularności serwera HumanityRP? Ludzie tam grają i jest też paru strimerów w tym jeden większy ale wygląda na to, że administracja jest skupiona wyłącznie na contencie tworzonym właśnie pod tych największych strimerów a zwykli gracze są zaledwie tłem dla nich i show, jaki robią. Jedna ze strimerek chyba nie ma zielonego pojęcia co to RP, bo wygłupia się tak, że aż przykro to oglądać jak inni w okół nie starają się ratować sytuację. Ogólnie niektórzy tam chyba nie rozumieją pojęcia RP i nie odgrywają swoich postaci, jedynie jakieś generyczne i standardowe osoby żyjące jak gdyby nigdy nic a nie tak, jakby świat w okół nich się właśnie walił i groziłoby im codziennie śmiertelne niebezpieczeństwo. Jaki jest większy sens rozgrywki poza ciągłym lootowaniem okolicznych miasteczek ruin i baz? Większość strimów jakie oglądam to ciągłe wieczne bieganie od miejsca do miejsca żeby znaleźć parę sztuk amunicji czy jakieś śmieci. Ewentualnie bieganie z osady do osady żeby wysłuchać paru sztucznych dialogów. Co ludzie widzą pociągającego w takiej rozgrywce? Dobrze, że chociaż jest paru strimerów, którzy się naprawdę starają i ciągną ten temat, trochę dziwne, że to akurat nie oni mają największą oglądalność, no ale cóż trudno, łaska widowni pewnie na pstrym koniu jeździ. Ciężko tam się w ogóle gra, mało lootu jest, wszystko wiecznie przebrane do białej kości, lore serwera mocno ograniczone i niewiele z niego wynika, nie ma nigdzie spisu frakcji ani żadnej mapy fabularnej, masakra ogólnie.
#dayz #twitch #gry #mmo #steam #pcmasterrace

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a4d80324df0ea58db33b0b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Może mi ktoś wyjaśnić fenomen popul...
źródło: comment_1671783271JYxW5g3IOPc4QzNPXeufmP.jpg
  • 8
Mapa deer Island jest wielka i lootowaniu lokacji początkowych czy zamieszkałych przez jakieś Frakcje tak właśnie powinno imo wyglądać - pustki. Spróbuj wybrać się gdzieś głębiej daleko w mapę to wrócisz z fajnymi fantami i możesz je próbować opychać. Choć czy jest sens, to faktycznie masz rację bo RP na tym serwerze stoi na miernym poziomie, ponieważ grywają tam tylko streamerzy i ich widzowie mający o dayz i survivalu zerowe pojęcie. (nocowanie
DiabelskiStarzec: Sam się zastanawiam, ale nie będę publicznie odpowiadać bo musiałbym rzucać mięsem :p
Długo już jestem na scenie dayz i ten serwer mnie zwyczajnie przeraża. Nie chodzi o mechaniki, ustawienia lootu czy balans, ale właśnie o faworyzowanie i tragiczne podejście administracji do tematu RP (zaczynając na tragicznym lore serwera, czy fakcie że streamerzy nie muszą się nawet go trzymać).
Z tego co wiem to większość ogarniętych graczy trzyma się z
Moje podanie z moją postacią która miała rozegrane ~30 godzin i lore z poprzednich edycji serwera zostało odrzucone, a na serwer dostają się goście z historiami odwołującymi się do świata rzeczywistego czy znane z sesji RPG na YouTube, także taka trochę pepega


@predek13: Protip, ja moją historię postaci zleciłem na chatGPT, po chwili historia napisana, a podanie przyjęte XD