Wpis z mikrobloga

  • 279
A wiedzieliście, że jak ma się X godzin do pociągu i nie pozostaje nic innego jak czekanie na dworcu, to nie można sobie drzemać lub spać? Nawet siedząc obok kogoś mając głowę na czyimś ramieniu? Xd właśnie bylam świadkiem jak ochrona dworca #!$%@?ła babeczkę, która zasnęła opierając się o swojego faceta (pociąg mają dopiero za 5 godzin).

#wroclaw #dworzec
  • 47
@Jagoo: ku*wa nic mi nie mów, kiedyś we Wroclawiu albo Szczecinie w środku nocy musiałem czekać kilka godzin na pociąg, siadłem se na ławeczkę i przysnalem (na siedząco więc jakby ktoś chciał usiąść obok to miejsce jest). Nie wiem ile spałem, z max 10 minut i mnie budzi jakiś ochroniarz "halo halo nie śpimy". Poszedł, znów przysnalem, znów to samo. To stwierdziłem dobra, przejdę się chwilę, powietrze mnie rozbudzi, kupię kawkę
Sam jesteś bajt, kilka lat temu byłam w środku nocy na dworcu we Wrocławiu i widziałam to samo, ochroniarze budzili śpiących pasażerów xD


Sam jesteś bajt. Kilka lat temu byłam w środku nocy na dworcu we Wrocławiu i widziałam to samo - ochroniarze budzili śpiących pasażerów. xD

@choochoomotherfucker:

@Jagoo eee że co? O.o od kiedy takie porządki we Wrocku? Ile razy widzialem śpiących studentów nawet na schodach. Sam też nieraz przycialem komara, jak miałem jakieś sensowne miejsce
@Jagoo: Ochrona kolei we Wrocławiu to śmiecie, jakieś dwa lata temu akurat skończyła mi się umowa na mieszkanie i uciekł mi ostatni pociąg, czekałem na pierwszy koło 4 i byłem świadkiem jak jakiś gość (chyba pijak, ale jestem pewien, bo nie śmierdział, ani nic złego się z nim nie działo) spał, to podeszła do niego jakaś baba z ochrony i zaczęła butem budzić.
No ale po co ulepszyć dworzec, lepiej wspaniale