Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak medycy pozamykali szpitale przed pacjentami, ludzie z podejrzeniami nowotworów byli zbywani i olewani. W tym samym czasie medycy z nudów w pracy nagrywali tiktoki jak tańczą, a do tego wmawiali nam, że oni są na 1 linii frontu, jak na wojnie?

Porównajcie tych medyków z roku 2020, z Ukraińcami którzy są prawdziwie na 1 linii frontu w 2022 roku w walce z orkami.
#koronawirus #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna #ukraina
dziadeq - Pamiętacie jak medycy pozamykali szpitale przed pacjentami, ludzie z podejr...
  • 49
  • Odpowiedz
okej, czyli nie 45% tylko 27% w skali całego roku


@ziele_angielskie: możliwe, nie będę przecież pamiętał dokładnie średniej. Ale to nadal nie jest "zapchanie szpitali".

co samo w sobie nie oznacza że oddziały covid nie były zapchane ale no zwolenników pchania chorych ludzi do jednego budynku razem osobami zarażonymi nie brakuje widzę


@ziele_angielskie: niektóre były, niektóre nie były. Zupełnie normalna sytuacja podczas zwiększonej liczby zachorowań. Problemem nie jest to, że
  • Odpowiedz
nie #!$%@? i jestem daleki od takich stwierdzeń, że Rosja nas najedzie, bo gdyby chciala to zrobilaby to dawno przez Białoruś. Ale wcale bym sie nie zdziwił gdyby pewnego dnia jakaś ukraińska rakieta spadła na RP i tym razem uwierzylibyśmy Zelenskiemu, że to Ruscy co automatycznie przeniosloby ten konflikt do nas :)


@wilhelm99: Czyli się #!$%@?, że będzie wojna podobnie jak #!$%@? się inni, że covid nas zdziesiątkuje. Nie byłbyś chociaż
  • Odpowiedz
@HowDidWeGetSoDark: obawiam się wyłącznie konfliktem, ktory nam jest niepotrzebny :) I bardzo bym chciał by tego nie bylo, ALE WSZYSTKIE DZIAŁANIA I WYPOWIEDZI PISOWCÓW WSKAZUJĄ NA TO, ŻE CHCĄ DOŁĄCZYĆ DO TEJ WOJNY. W przypadku covida media robiły propagande o bergamo i wszystko bylo fałszowane, a wypowiedzi i działania pisowcow nie są sfałszowane tylko prawdziwe. Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
W przypadku covida media robiły propagande o bergamo i wszystko bylo fałszowane


@wilhelm99: a skąd wiesz że wszystko co twierdzisz i wiesz o wojnie nie opiera się tylko i wyłącznie na wiarygodnych informacjach?

obawiam się wyłącznie konfliktem, ktory nam jest niepotrzebny :)


@wilhelm99: ale inni nie mają prawa bać się skutków działania mało poznanego wirusa?

ALE WSZYSTKIE DZIAŁANIA I WYPOWIEDZI PISOWCÓW WSKAZUJĄ NA TO, ŻE CHCĄ DOŁĄCZYĆ DO TEJ WOJNY
  • Odpowiedz
@HowDidWeGetSoDark: okej, dalsza rozmowa nie ma sensu, ale możesz sobie zapisać moją osobę i jeśli w ciągu 2 lub 3 lat konflikt nie rozleje sie na Polskę to będę szczęśliwy i przyznam się do błędnego ocenienia rzeczywistości, okej? :) Przyznalem się do spraw z covidem, przyznam się i do tego jeśli okaże sie ze się mylę, a uwierz mi, że bardzo bym chciał sie pomylic
  • Odpowiedz
Przyznalem się do spraw z covidem, przyznam się i do tego jeśli okaże sie ze się mylę, a uwierz mi, że bardzo bym chciał sie pomylic


@wilhelm99: Wystarczy, żebyś dopuścił do świadomości, że ludzie w sprawie covida też mieli prawo się mylić tak samo jak mają się prawo mylić w sprawie wojny biorąc pod uwagę generowany szum informacyjny.
  • Odpowiedz
@HowDidWeGetSoDark: ależ ja to rozumiem, że mogli się pomylić! Bo sam łyknąłem początkowo propagandę i stałem jak debil w kolejce po szczepionkę. Problem w tym, że ci ludzie nadal w to brną, nadal uważają, że lockdowny to najlepsza rzecz jaka spotkala ludzkość i bez tego byśmy byli zdziesiatkowani, tu jest ta różnica.
  • Odpowiedz
Łatwo oceniać po 2 latach, a w pierwszych momentach epidemii to sam pewnie srałeś w gacie ze strachu


@Indoktrynator: Ja tam od początku podchodziłem jak mam umrzeć to umrę. Pamiętam jak chodziłem sobie prawie po pustym mieście wtedy tak większość obsrana była a na wypoku jaka była panika i dyskusja jak się chronić. xD Jedynie tych śmiesznych limitów w sklepach nie szło ominąć więc mnie irytowały i trochę miałem cykora żeby
  • Odpowiedz