Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim #programista15k

W 2023 planuję rozpocząć jdg i znaleźć kontrakt na pozycji seniora w świecie DevOps za oceanem, ale w pełni zdalnie.
Szukam porad w stylu "gdybym wiedział to co teraz zrobiłbym inaczej".

Macie jakieś rady co do poszukiwania kontraktu dla klienta z USA? O czym warto wiedzieć przy szukaniu oferty? Może macie jakieś sprawdzone strony z tego typu ofertami?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a5b7a585617606859990eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
OP: @TrzeźwaBarmanka pierwszą ofertę bezpośrednio z USA dostałaś na linku czy aplikowałaś przez strony typu nofluff?

Jakie masz godziny pracy? Możesz coś powiedzieć więcej na temat kontraktu, na co można liczyć, na co trzeba uważać, jak z negocjacjami w Twoim przypadku to wyglądało?
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
CzterokopytnaSamica: To ja trzeźwabarmanka.

Znaleźli mnie sami, nigdzie nie aplikowałem. Mam własna firmę, jestem troszeczkę znany w mojej niszy. Klikam sobie 7-15, kontaktuje się asynchronicznie głównie. Czasami jakiś call wieczorem, ale to raczej rzadko.

Co do umowy to mam prawnika, który mi to ogarnia.
---

Zaakceptował: karmelkowa
UkrytaKrowa: To ja trzeźwabarmanka.

Znaleźli mnie sami, nigdzie nie aplikowałem. Mam własna firmę, jestem troszeczkę znany w mojej niszy. Klikam sobie 7-15, kontaktuje się asynchronicznie głównie. Czasami jakiś call wieczorem, ale to raczej rzadko.

Co do umowy to mam prawnika, który mi to ogarnia.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua