Wpis z mikrobloga

Miereczki #chwalesie
Stworzyłem aplikację:

Wyobraź sobie, że możesz przeglądać pozornie nieskończony wybór filmów, wszystkie polecane Ci na podstawie osobistych preferencji. Koniec z przewijaniem niekończących się list "zobacz później" lub poleganiem na szczęściu, aby znaleźć coś dobrego do obejrzenia. Dzięki Evening Saver proces ten jest prosty i przyjemny.
Ale nie chodzi tylko o znalezienie czegoś do obejrzenia — chodzi o odkrywanie nowych filmów, o których być może nigdy wcześniej nie myślałeś. Nasz algorytm ma na celu polecanie filmów, które pokochasz, nawet jeśli wykraczają poza Twoją strefę komfortu.
Po co więc czekać? Pobierz teraz Evening Saver i zacznij przesuwać palcem po drodze do filmowego nieba. Zaufaj mi, nie będziesz rozczarowany.

Ale tak na poważnie. Powyższy tekst pochodzi z #chatgpt, bo nie wiedziałem jak napisać promujący tekst. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aplikacja jest na bardzo początkowym etapie rozwoju, ale chciałem zrobić publiczną premierę przed świętami, bo inaczej nigdy nie byłaby wystarczająco dobra aby ją opublikować. Co rzutem na taśmę udało.
Za jej pomocą można szukać poleceń (na razie razie tylko filmowych) na najpopularniejszych platformach. Z założenia ma być prosta z małą ilością filtrów aby ograniczyć ilość zbędnego zastanawiania się i impas decyzyjny.
Na razie skupiłem się na #android i #ios jest też wstępnie zoptymalizowana pod mobilki, wersja desktopowa jeszcze czeka na oficjalne szlify.
Zachęcam do pobierania i podzielenia się opiniami i pomysłami na funkcjonalność której wam brakuje :)

iPhone: App store
Android: Play store
Web: główna

#technologia #film #netflix #hbo #hbomax #disney #amazon #apple
  • 9
@dezerb: Co jak co, ale ten gpt jest zarówno świetny jak i przerażający. W jakim kierunku to wszystko pójdzie? Chciałbym nie wiedzieć ale się domyślam. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba za późno na takie rozkminy, już sobie idę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dajpancenta: takich rozkmin będzie coraz więcej, sam nie byłem w stanie ogarnąć jak dobre teksty produkuje. Już niedługo będą osoby specjalizujące się w korzystaniu z niego. Black mirror jest coraz bliżej ( ͡ ͜ʖ ͡)