Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1104
Wczoraj mój teść zagorzały zwolennik partii rządzącej powiedział że się szykuje fajna reforma KRUS.
Uwaga, on twierdzi że każdy kto ma opłacone 25 lat KRUS przejdzie na emeryturę niezależnie od wieku xDDDD
Jeszcze lepszym jest to że wg niego jego lata z ZUS i KRUS się SUMUJĄ i on już od nowego roku w wieku 51 lat idzie na emeryturę. Mam dylemat czy wyprowadzić go z błędu czy zapewnić bekę pracownikom KRUS bo po świętach z teściową jadą się dowiadywać jakie dokumenty potrzeba xD

#bekazpisu #heheszki
  • 61
  • Odpowiedz
@el_dreso: oczywiście że nie wyprowadzać. Nie przekonasz go, a po co się kłócić całe święta. Mów "ooo", "naprawdę?", "Łał" i podkreślaj że ty to w ogóle się nie znasz bo nie śledzisz tego tematu ()
  • Odpowiedz
@el_dreso: Próżny twój trud. Mój teść przykładowo wie że politykom nie można ufać. Wie że kradną. A wierzy w państwową emeryturę ,cieszy się że od młodego wieku ma sumiennie składki płacone i przestrzega mnie jak okresowo mam jakąś fuszkę na np Umowe Zlecenie że emerytury nie będę miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 353
@powaznyczlowiek: widzę kolega doświadczony w relacjach ludzie-pisowcy xD

Ogólnie dodam że aż wczoraj musiałem sprawdzić bo po tym rządzie przed wyborami można się wszystkiego spodziewać
  • Odpowiedz
@el_dreso: o cholera zwolennicy Partii chyba tak mają że dopasowują rzeczywistość xD mój jak kuzynka urodziła bliźniaki to nawymyślał jakieś kocopoły że dostanie wszystkie socjały poczwórnie, bo tak mówili w TVP xD.
  • Odpowiedz
@el_dreso: w życiu nie uświadamiaj, słuchaj i notuj a potem się do niego #!$%@?: poproś o pieniądze czy jakąś pomoc od samiuśkiego nowego roku i idź w zaparte, że PiS by czegoś takiego nie zrobił i teść cię oszukuje, że wcześniejsza emerytura go zmieniła, że stał się strasznym sknerą i potajemnie jeździ na wakacje a innym wmawia, że do pracy musi chodzić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@el_dreso: powiedz teściowi, że to super wiadomość i cieszysz się jak nie wiem. Sam nie jesteś za PiS, ale w takim razie jednak na nich zagłosujesz w następnych wyborach, bo to dobra zmiana w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A później jak szambo wybije to powiedz, że na oszustów co Ci teścia okłamali nie masz zamiaru głosować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@el_dreso: wykorzystaj ta okazje by go odciągnąć od pisu. Nakręcaj go bardziej. Niech robi już plany na emeryturę od nowego roku. Niech wykupi wakacje first minute. Chwal PiS za ta akcje. Jak już przyjdzie rzeczywistość to się na PiS #!$%@? i więcej nie zagłosuje bo to oszuści. Musi poczuć się oszukany na własnej skórze.
  • Odpowiedz