Wpis z mikrobloga

Dlaczego God Of War PS3 Collection jest takie drogie.
Ponad 100zł :o
Myślałem, że straszne gry na PS3 będą tańsze, nigdy w nic ciekawego tam nie grałem oprócz LEGO, AC3 i parę sportów zimowych. Chciałem wykorzystać tą starą maszynkę do pogrania jeszcze, ale te ceny to tragedia.
#gow #playstation #ps3
  • 12
@Moh1kanin: kilka gier exów jest drogich, a cała reszta multiplatform leży i gnije po 10 zł. Co ciekawe GOW Collection kiedyś też był tani, po 30 zł było go pełno przed premierą tego z 2018, z okazji premiery pamiętam że popyt był olbrzymi i wymiotło większość kopii z allegro i od tego czasu ceny wzrosły kilkukrotnie i już takie zostały mimo że to nie jest jakiś wielki unikat.

Te gry co
@dawidczeta: Bleh, chciałbym pograć w Oryginały / remastery, zanim ogram najnowsze części na PC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nigdy nie miałem nic wspólnego z tą serią i w sumie nie interesuje mnie kolekcjonerstwo xd
@Moh1kanin: to kup digitale ewentualnie ps4 z abonamenten premium jeśli posiada granie strumieniowe. Wg. Mnie lepiej boxa kupić, bo zawsze odsorzedaż czy to z zyskiem czy lekkim minusie ale będziesz posiadał na swoją wyłączność tą gre. Każdy tzw. Digital to nie twoja kopia tylko sony, więc jeśli coś się stanie to sony jest właścicielem twoich kupionych cyfrowo gier ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zostaje jeszcze opcja emulacji, ale
@Moh1kanin: ja jednak preferuje pudełka. W tym roku kupiłem ok. 70 pudełek z grami na ps4 by móc na 4/5 grać. Do dziś przeszedłem może z 6 tytułów z kolekcji, ale zawsze będę mógł sobie wrócić do grania + czasem wychodziło taniej niż w wersji digitala ( ͡° ͜ʖ ͡°)