Wpis z mikrobloga

Co roku w #wykopaka trafiam na rewelacyjnych nadawców i również w tym roku, trafiłam na fantastycznego Mikołaja. Pakę rozpakowana dopiero w dniu dzisiejszym, że względu na to, że wiedziałam co dostanę pod choinkę od rodzinki a chciałam choć przy jednym prezencie mieć niespodziankę. Po pierwsze, czytasz mi w myślach. Miałam w planie kupić kubek termiczny ponieważ wybieram się niebawem w Bieszczady. Świetny napis. Książki niebawem przeczytam, sosiki będę jednak dozować w minimalnych ilościach bo na pewno są ostre. Czapka z kominem będzie noszona. Jest prześliczna. Prezent z mydlarni idealnie dopasowany zapachowo. Jestem zauroczona dbałością o szczegóły. Bardzo dziękuję za wspaniałe prezenty i list jesteś przecudnym Mirkiem @Kaczorra #wykopaka #pokapake.
Karcia_Krakow - Co roku w #wykopaka trafiam na rewelacyjnych nadawców i również w tym...

źródło: comment_1671907744YMYNe2hG29oClWrf0upbI2.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Katedra_z_chlebkiem: turystyczna butelka dla psa. Ma zbiornik na wodę, podajnik do picia, zbiornik na trochę karmy, miejsce na woreczki i łopatkę to zbierania brudów :). Przydaje się na wycieczki z pupilem, bo wszystko dla niego masz w jednym miejscu i jeszcze ma sznurek, żeby można było przypiąć np. do plecaka :)